Balenciaga Triple S Nasıl Giyilir?

Yazar Sophie Tarif | Erkek Modası | 04-12-2018
Balenciaga Triple S Türkiye

Balenciaga erkek spor ayakkabıları bu sezonun trendlerinden biri. Özellikle de Balenciaga Triple S, spor ayakkabılar arasında edinilmesi gereken ayakkabılar arasında. Gördüğünüz gibi bu baba ayakkabıları her yerde. Fiyatları hiç mi hiç ucuz değil ama sürekli sold out bu ayakkabılar. Balenciaga marka herşey olduğu gibi bu spor ayakkabıları da oldukça değerli. Şimdi onları tekrar satın alabilirsiniz ama Balenciaga Triple S nasıl giyilir? Şimdi nasıl giyildiğini 4 ayrı şekilde keşfet.

1. Pantolon ve Kapşonlu

Bu ayakkabılar oldukça büyük ama sportif diye değerlendiriliyor. Bu yüzden onları sportif kıyafetlerle kullanabilirsiniz. Mesela bir kapşonlu. Eğer çok fazla sportif olmak istemiyorsanız, kapşonlunuzu bir pantolonla kombinleyin ve şöyle gözüksün!

Packing my bags again. Next stop, London????

A post shared by JULIAN HERNANDEZ (@mrjulls) on

2. Eşofman Takımı

Tamamen sportif olmak da mümkün, Julls siyah kırmızı oldukça tarz bir eşofman takımıyla harika gözüküyor...

Kimono day ⛩ #ootd #swipe

A post shared by JULIAN HERNANDEZ (@mrjulls) on

3. Takım Elbise

Günümüzde takım elbiselerini takunya gibi ayakkabılarla giyek zorunda kalmıyoruz neyse ki o yüzden spor ayakkabıları daha çok tercih edilebilir. Balencagalarını bir takımla giy ama gömlek yerine herhangi bir triko veya tişört giyersen biraz daha eğlenceli gözükebilir.

이태원 데이트 코스 추천해주세요! #이태원

A post shared by @ jjun._.ni on

4. Uzun Ceket ve Kot Pantolonlar

Jean pantolon ve spor ayakkabıları altın bir kuraldır. Bu yıl siyah jean pantolonlar bu ayakkabılarla güzel bir seçim olabilir. Yazın bu kombini uzun ince bir ceketle kombinleyebilirsiniz. Aşağıda iddalı bir versiyonunu görebilirsiniz ama basit bir trençkot da aynı etkiyi yaratacaktır.

Sevgiler SophieSophie Tarif
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN