Editörümüz Anna ve Jade ile tanışın!

Yazar Nicolina Bengtsson | Haber | 31-07-2018
Editörümüz Anna ve Jade'in Seçimi

Editörlerimiz Jade ve Anna ile tanışın! Anna çoook uzaklardan Norveç'in başkenti Oslo'dan geliyor. Jade ise Dünya merkezlerinden biri Londra'dan. ikiside Amsterdam'a yani Fashiola merkez ofisinin olduğu şehre yeni taşındı. 

Editörümüz Anna ve Jade ile tanışın!

Anna Fashiola Norveç'in yeni yöneticisi. Yaklaşık iki ay önce Oslo'dan Amsterdam'a taşındı. Kendisine bir kaç soru sorduk, o  da cevapladı! 

  • Amsterdam'ı Nasıl Buldun?

Tanıdığım diğer herkes gibi, ben de Amsterdam'a bayılıyorum. Haziranın başında taşındım buraya, o yüzden sadece güneşli günleri, mutlu insanları ve canlı kültürü tecrübe edindim. Her park, cafeler, bisiklet yolları yazlık giysiler giymiş insanlarla dolu. Şehrin oldukça güzel bir atmosferi var. En sevdiğim günlerden biri sanırım arkadaşlarımla yaptığım kanalda bot gezisiydi. Amstel nehrinde gezindik, biraz yüzdük ve dondurma yedik daha sonra şehir merkezindeki kanallarda turistlerin arasında gezerken bulduk kendimizi. Burada yaşadığım için çok şanslı hissettim kendimi o an.

  • Ofis Dışındaki Zamanında Neler Yaparsın?

Neredeyse her gün koşuyorum, bazen sabahları bazen de akşamüstü ofisten çıktıktan sonra. Güneşli günler ve Amsterdam'da yeni olmak daha kolay eğlenmemi sağlıyor. Her seferinde bana farklı gelen şeyler yapıyorum. Bazen de arkadaşlarım ve erkek arkadaşımla takılıyorum. Yemek yapmayı veya akşam yemeği davetleri vermek de hoşuma gidiyor. Eylül'den itibaren bir Hollandaca kursuna katılıyorum, eminim zamanımın bir çoğunu buna da harcayacağım yakında.

  • Fashiola Editörleri Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bence Fashiola ofisindeki en benzersiz şey herkesin farklı ülkelerden gelmiş olması. Bu durum benim çok hoşuma gidiyor, herkes farklı şeyler ekliyor çalışma ekibimize, birbirimizin kültürünü  ve geçmişini tanıma fırsatı buluyoruz. Çoğumuz kendi ülkelerinden buraya taşındığı için de, hepimiz farklı bir ülkede olma tecrübesini birlikte yaşıyoruz ve birbirimize göz kulak oluyoruz bir nevi. Yaptığımız işte de hep birlikte çalışıyoruz bence bu bizi güçlü kılıyor. Tabiki her Fashiola editörünün ayrı stilleri var, bana her gün ilham veriyorlar.

  • Asla Yapamacağın ve En Sık Giydiğin Kombinin Nedir? 

Aah bu biraz zor bir soru... Sanırım bir jean pantolon kesinlikle hep giydiğim şeylerden biri. Geçtiğimiz yıllardan bu yana, paçası kısa jeanlere takmış durumdayım. Basit bit tişört ve üşürsem üzerime geçireceğim yumuşak bir kazak ve spor ayakkabıları!

  • Stilini Nasıl Tanımlarsın?

Bence oldukça sade bir stilim var, detaysız ve fazla aksesuarsız. Her gün kullandığım basit gümüş takılar dışında. Kesinlikle bir spor ayakkabı kızıyım, her kombine getiridikleri sportif görünüm hoşuma gidiyor. Yazında tamamen etek ve elbiselerle kullandığım spor ayakkabılarıdır benim tarzım diyebilirim. Kışında yün örgüler, büyük paltolar ve atkılardan ibaretim. 8 yıldır kullandığım klasik Timberlandlarıma da bayılıyorum hala. Bazen topuklu ayakkabı, botlar gibi feminen şeyleri giymem gerektiğini düşünüyorum  ama daha sonra hep düz ayakkabılara koşuyorum. Kesinlikle spor ayakkabı insanıyım!

Editörümüz Anna ve Jade ile tanışın!

Jade, Anna'dan biraz daha önce taşındı buraya. Ona da aynı soruları sorduk.

  • Amsterdam'ı Nasıl Buldun?

Amsterdam'a bayılıyorum! Tüm kültürlerin bir araya geldiği ve herkesin kendisini özgürce ifade edebildiği bir yer. Ve bisikletimle kafayı bozmuş durumdayım hahaha.

  • Ofis Dışındaki Zamanında Neler Yaparsın?

Kıyafet dikiyorum, DJ'lik yapıyorum ve akşamları dans ediyorum!

  • Fashiola Editörleri Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Fashiola kızları harika! Hepsi çok tarz, ilham saçıyorlar.

  • Asla Yapamacağın ve En Sık Giydiğin Kombinin Nedir? 

Üzerimden çıkartmadığım kombinim sanırım Culotte pantolon, düşük omuzlu üstler ve denizci şapkası!

  • Stilini Nasıl Tanımlarsın?

İngiliz elegant ama aynı zamanda biraz da motorcu dokunuşu var diyebilirim.

Sevgiler NicolinaNicolina Bengtsson
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN