2018/19 Sonbahar/Kış Sezonunun 3 İlginç Trendi

Yazar Ecem Doğan | Moda | 07-11-2018
2018/19 Sonbahar / Kış Trendleri

Sonbahar yavaş yavaş yaklaşırken, yeni sezonun trendleri, olmazsa olmazlarından bahsedeceğiz bu blogumuzda. Moda haftası zamanları da yaklaşıyor ! Peki ne gördük ve göreceğiz podyumlarda ve insanların üzerlerinde? Hadi hemen 2018/19 Sonbahar / Kış trendlerine gözatalım!

  • Utility Jumpsuit 

Kamu hizmeti tulumu diye çevirebileceğimiz bu tulumları heryerde görmeye başladık. Henüz Türkçe'de bir karşılığını bulamadığım için ingilizce terimini kullanacağım. Benim kişisel favorilerimden olan bu tulumlar, hem cool hem de aşırı rahat gözüküyor.  Geçtiğimiz hafta Kopenhag Moda Haftasının sokaklarını süsleyen bu ilginç trend benim çok hoşuma gidiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

???????? another one

Een bericht gedeeld door M Λ T I L D Λ (@matildadjerf) op

  • Boncuk Çantalar

Aslında tam olarak yeni sezonun denemez ama gelecek sezon da trendler listesinin başında yer alacak bu ilginç trend hakkında ne düşünüdüğünüzü merak ediyorum doğrusu. Göze oldukça şık ve tatlı geliyor ama ne kadar kullanışlı bilmiyorum açıkçası. Çok güzel versiyonları bir çok mağaza tarafından yapıldı. Çoğu kombinle kullanılabilecek, özellikle gece dışarı çıkarken kullanılabilecek bir çanta bence. 

  • Bisiklet Şortu 

Biraz vüzut hatları göstermek isterseniz aradığınız şey olan bu bisiklet şortları artık blazerlarla bile kombinlenmeye başladı. Ben bu trend hakkında ne düşündüğüme karar veremiyorum. Bazen hoşuma gidiyor bazen de bu ne allah aşkına diyorum kendi kendime. Siz eğer bu trendi beğeniyorsanız, bu danimarkalı moda gurularının kombinlediği gibi bir blazer ile kombileyip bir bel çantası ile normalleştirebilirsiniz. Büyük spor ayakkabılarıyla da güzel durabilir bence!

Biking to the office kind of day

Een bericht gedeeld door Sophia Roe (@sophiaroe) op

Showtime @baumundpferdgarten SS19 #baumundpferdgarten #cphfw #ss19

Een bericht gedeeld door SOMEWHERE Agency (@somewhereagency) op

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN