2019 Yılının Öne Çıkan 4 Trendi

Yazar Ecem Doğan | Moda | Reklam Açıklamaları | 08-01-2019
Tendenze moda 2019

2019 Yılının Öne Çıkan Moda Trendleri

2019 yılı boyunca gözümüze çarpacak bir çok moda trendinden şimdiden haberdar olmak istiyorsanız o zaman bu blogumuzu okumaya devam edebilirsiniz.  

  • Neon Modası

Neon modası kendini 2018 yılının sonlarına doğru göstermeye başladı ve 2019 yılında devam edecek. Hep spor ayakkabılar veya spor kıyafetlerinde gördüğümüz neon renkler artık her giyim ürününde bulunabiliyor. Boğazlı kazaklardan çorap botlara, çantalardan ceketlere kadar neon renklerde ürün bulmamız mümkün. Neon rengi bir elbiseler ile klasik parçaları birleştirebilirsiniz. Sen de neon modasına ayak uydurmak istiyorsan işte bir kaç neon renklerde ürünler! Neon Ayakkabılar ve neon renk abiyeler de ünlüler ve influencerlar tarafından oldukça tercih edilen parçalardan. 

 

 

Dit bericht bekijken op Instagram

really into green these days ???? Happy New Year!

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

  • Taç ve Saç Aksesuarları 

İddalı taçlar ve saç aksesuarları bu yılın en dikkat çeken trendlerinden biri. Taşlı tokalar, gösterişli saç bantları ve taçları bu yıl her yerde göreceğiz. Güzel saçlarınızda kullanacağınız bu güzel tokalar görünümünüzü bambaşka bir seviyeye çıkarabilir. 

Dit bericht bekijken op Instagram

loving my hair clips ????

Een bericht gedeeld door M Λ T I L D Λ (@matildadjerf) op

  • 80'ler Rüzgarı

80'ler modası tam hızıyla bu yılda devam ediyor. Gece hayatının vazgeçilmezleri parlak etekler ve ceketler,  yüksek vatkalar, pofuduk montlar, mom jeanler bu yıl her yıl olduğundan daha da moda. 80'li yılları özleyenlere duyurulur!  Bu trend ile renkgarenk kombinler yapabilir ve bütün ilgiyi üzerine çekebilirsiniz.  Seksenler modası aslında hiçbir zaman modası geçmeyen bir giyim tarzı. Son yıllarda hepimizin üzerinde en az bir seksenlerden kalma bir parça oluyor.

  • Vahşi Batı 

Kovboy stili bu yılın moda trendlerinden biri. Geçtiğimiz moda haftalarında bir çok defilede gördüğümüz bu stil kıyafetler çok yakında bütün mağazalarda ulaşılabilecek duruma gelecek. Ancak kovboy çizmelerini geçtiğimiz yılın sonunda görmeye başladık bile! Kovboy kadın kıyafetleri biraz maskulen olsa da oldukça stil sahibi gözükmenizi sağlayabilir.

Dit bericht bekijken op Instagram

Shy B???? #marrakech

Een bericht gedeeld door BELEN HOSTALET (@belenhostalet) op

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN