Baharın En Moda Trendleri

Yazar Teresa Bovo | Moda | 15-03-2019
Baharın En Moda Trendleri

 Fashiola'nın bu blogunda bu yaz ne giyiyor olacağımızdan bahsetmek istiyorum. Yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan bu güzel trendlerle içimizdeki Fashionista'yı çıkaralım! Birazdan bahsedeceğim bir çok trendden and az birini kendinize uygun görüp denemek isteyeceğinizden eminim. Hadi hemen bunlardan bahsetmeye başlayayım. Bu Bahar dönemi silent sahibi olun! 

  • Mini Çanta

Bu baharın öne çıkan and moda trendlerinden biri şüphesiz küçük çantalar. Bu çantalar o kadar minik ki içine telefon bile sığmıyor ama yaptıkları etki kendilerinden çok daha büyük. Bahar aylarında gece dışarı çıkarken ihtiyacınız olan minik bir çanta ise bu trendi hemen yakalayın! Boyfriend veya düz kesim bir jean , beyaz tişört ve gösterişli bir mini çanta dışında ihtiyacınız olacak hiçbir şey olmayacak!

Dit bericht bekijken op Instagram

Just because ????

Een bericht gedeeld door ShesPosh (@shesposhboutique) op

  • Canlı Renkler

Bahar ayları canlı renklere uzandığımız, siyahlardan sonra and çok renk giymek istediğimiz aylar. Neonların yanı sıra canlı renkler de oldukça moda. Narçiçeği, yanık turuncular, kırmızılar, gök mavisi ve sarı bu bahar heryy. Mavi ceketler, turuncu çantaları olduça fazla göreceksiniz bu sezon. Bu trendi yakalamak için rengarenk giyinmenize geek yok kombininize katacağınız minik bir aksesuar bile fark yaratacaktır. Renkli bir takım elbise ile ofis görünümünüzü daha iddalı bir hale getirebilir veya açık renk jeanler ile turuncu blazer ile ışık saçabilrsiniz!

Baharın En Moda Trendleri
  • Fular Deseni Trendi

 Bu iddalı deseni bu sezon gömleklerden elbiselere tüm mağazalarda görmek mümkün. Bir çok kadının favorisi olan bu deseni rahat rahat giymenin tam zamanı! OIdukça asil bir desen olan şal deseni, bahar aylarına bizce çok yakışacak. Balenciaga'nın çoraplar ını, Mango'nun gömleklerini yaptığı bu desen oldukça popüler olacak! 

Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN