Bu Baharın Giyilmesi Gereken Renkleri

Yazar Ecem Doğan | Moda | 12-02-2018
Farverne du skal bruge i foråret

Bu bahar alınması gereken en moda renkleri bir araya getirdik. Bir çok iç açan sıcak ve soğuk renklerden oluşan bu sezona şimdiden hayran kaldık. Gelin yakından bakalım!

Pastel Renkler

Şubat ayından sonra siyahları bırakmayı planlayan kaç kişiyiz? Her hafta bahsettiğimiz blazerların, midi eteklerin bu sezon ne kadar moda olduğundan bahsetmemize gerek yok ama bunları bir de hiç görmediğimiz renklerde göreceğiz bu sefer. Pastel ve canlı renklerin bir kombinasyonu olan bu sezonda bizim favorimiz bir kaç canlı rengin yanında pasteller oldu. 

Açık Pembe

Pembeyi kim sevmez? Varolan en güzel renklerden biri olan pembenin tatlı sıcaklığı en maskülen blazerlara bile yumuşaklık katacak bu sezon. Pembe'nin ağırlıklı yansıdığı ürünler arasında, pantolonlar, hırkalar, ve aksesuarlar da var. 

Pembe Blazer

Bebek Mavisi

Bu güzel açık mavi tonunu bu sezon oldukça fazla göreceğiz. Mavi tonları kombinlemesi zor olsa da, her ten renginde çok güzel duran bir renk. Beyazlarla uyum sağlayan maviler bu sezonun vazgeçilmez renklerinden biri.

Pastel Yeşil 

Mint diye de geçen bu renk de 2018 abharının en popüler renklerinden biri. Mint rengi, oldukça açık ve pastel olan bir yeşil tonudur. Birbirinden güzel bluzler, takım elbiseleri ve aksesuarlara can vermiş bu sezon bu renk.

Açık Sarı 

Sarıyı bu sezon  eteklerde, pantolonlarda, bluzlerde ve elbiselerde görüyoruz. Oldukça cesur bir renk olan sarı biraz bronz bir tende çok güzel duracaktır. Bu rengi kotlarla da kombinleyebilirsiniz.

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN