Bu Yazın Bilinmesi Gereken Moda Markaları

Yazar Ecem Doğan | Moda | 10-04-2019
Bu Yazın Bilinmesi Gereken Moda Markaları

Moda Markaları Keşfi

Fashiola'nın bu blogunda henüz duymamış olabileceğiniz, birbirinden güzel koleksiyonlarıyla sezona damgasını vurmuş bu popüler moda markalardan haberdar olmalısınız! 

  • BY FAR

By Far markası Valentina ve Sabrina ikizleri ve onların en yakın arkadaşları Denitsa tarafından 2016 kurulmuş. By Far adı bu genç kadınların üç oğlundan geliyor. Marka modern tasarımları, 90'lar esintileriyle birleştirerek ayakkabı ve çanta üretiyor. Sosyal Medyada yarattıkları kimlik ve moda bloggerlarının, ünlülerin ürünlerine gösterdiği ilgi ile bugüne gelen bu marka 2019 yazının en popüler ayakkabı ve çanta trendlerinin de baş rolünde yer alıyor. 

 

  • STAUD

Staud kısa sürede popüler olan minimalist markalardan biri.  Staud'da vintage tasarımlardan ilham alan, zamansız ve kaliteli ürünler üreten bir marka. Henüz oldukça yeni olan Staud ve 27 yaşında genç bir kadın olan Sarah Staudinger ve partneri George Augusto tarafından kurulmuş ve New York' da doğmuş aynı zamanda burada tasarlanıp üretilmiş. Staud sadece ayakkabı ve çanta değil aynı zamanda da giyim ürünleri üretiyor. Fiyatları büyük tasarımcılara göre daha uygun ama bu çok uzun zaman sürmeyebilir!

Dit bericht bekijken op Instagram

Guppie Top & Marlin Skirt

Een bericht gedeeld door S T A U D (@staud.clothing) op

  • CULT GAIA

Yarım ay şeklindeki ağaç çantaları her yerde görüyorsanız bu tasarımı hayata geçiren genç bir kadın. Tasarım Jasmin Larian Hekmat'nın DNA'sına işlenmiş.  Annesi de kendisi gibi tasarımcı, babası ise ünlü Bratz Bebeklerinin tasarımcısı. Jasmin 2014 'de bu tasarımını gerçekleştirdi ve 2016 yılı bitmeden bu çantalar sosyal medya fenomeni oldu. Jessica Alba, Michelle Williams and Chrissy Teigen gibi ünlülerin bayılarak kullandığı bu güzel çanta zamanla şekil değiştirerek bir çok farklı tasarım haline geldi. Günümüzde takı ve ayakkabı da üreten bu marka da oldukça zamansız ve minimal. 

  • MANU ATELIER

MANU Atelier' in kurucu ortakları Beste ve Merve Manastır, İstanbul'un en eski elişçisi bir babanın kızları. MANU Atelier'yi 2014 yılında  'Yeşim Çanta' adı altında kurdular. Babalarının sanatçılığını ve yeteneğini el yapımı deri ürünler üreterek sunma arzusu kız kardeşleri iş ortağı olarak bir araya getirdi.  Marka, birinci sınıf deriyi saf el işçiliği ile birleştirerek ürünlerini yeni çağın modern kadınlarına sunarken, eskiye olan bağlılığını korumayı hedeflemektedir. Bugün dünyaca ünlü bir aksesuar markasıdır. 

Dit bericht bekijken op Instagram

Bold???? @sophiaroe #manuspeople ????????

Een bericht gedeeld door Manu Atelier (@manu_atelier) op

Eğer bu blogu  faydalı bulduysanız lütfen beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın! 

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN