Camel Rengi Palto Nasıl Giyilir?

Yazar Lena Steffen | Moda | 25-10-2018
Manteaux camel

Camel rengi kadın paltoları kış aylarının en klasiklerindendir. Eğer hayat boyu kullanabileceğiniz bir palto almak istiyorsanız, tüylü veya leopar desenli paltoları unutun. Tabiki kullanımınıza ve kalitesine bağlı olan hayat boyu zaman dilimi değişkenlik gösterebilir. Ancak, şu bir gerçek ki bu paltonun modası asla geçmiyor. Peki bu açık renk nasıl giyiliyor? Camel rengi paltolar, gri veya siyah kadar kolay kombinlenemese de, doğru kullanıldığında kendini gösterecek. Camel rengi palto, bana öyle ilham veriyor ki. İşte sizin için üç ayrı Sonbahar/Kış kombini oluşturdum. Hemen okumaya başlayın!

Camel Rengi Palto Nasıl Giyilir?

Camel rengi paltonun en büyük avantajlarından biri hem sarışınları hem de esmerleri öne çıkarmasıdır. Bu klasik kaban ile herkes çok şık gözükebilir. Daha önce de dediğim gibi bu kaban uzun siyah kaşe paltolara göre biraz daha iddalı bir seçim. Bunun sizi durdurmasına izin vermeyin, çünkü sizin için yalnış gidemeyecek bir kaç kombin yaptık.

Camel Rengi Palto + Simsiyah = Asalet

Asil ve havalı bir kombin elde etmek için, simsiyah giysileri bir araya getirin ve camel rengi paltonuzla tamamlayın. Oldukça basit ama aynı zamada havalı. Siyah botlar giyin ve kırmızı bir ruj ile renk katın. Mükemmel!

Camel rengi palto + Spor Ayakkabıları = Hem Sportif, Hem Şık

Bu klasik cekete, ekleyeceğiniz sportif büyük bir ayakkabı görünümünüze daha rahat ve cool bir hava katacak. Kombininizi sade tutup benzer renklerde bir kazak ve basit bir pantolonla harika gözükebilirsiniz. Kışın açık renkler giymeme alışkanlığı bizce çok geride kaldı.

Hoe draag je een camel coat deze winter?

Camel Rengi Palto + Mom Jeans = Natural Elegant Görünüm

Camel rengi bir palto, minimalist bir kombin yaratmak için mükemmel bir parça. Mom jeans ve kolay bir süveter ile bunu kolayca yaratabilirsiniz. Aynı renk tonlarını kullanarak, havalı bir görünüm yaratabilirsiniz. 

Bunların yanı sıra, camel rengi kaban bir çok hayvan deseni ile kombinlenebilir, kahverengi gibi toprak rengi tonları ile beyaz spor ayakkabılar, siyah botlar vb. gibi bir çok ürünle kombinlenebilir.

Umarım blogumuzu beğenmişsinizdir ve size bu sezon güzel bir iki kombin yaratmakta ilham vermişizdir! 

Eğer daha fazla ilham arıyorsanız, bu video'ya bakın! 

Camel Rengi Palto Nasıl Giyilir?

Sezonun En Güzel Camel Rengi Paltoları

Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN