Erkek Giyim Tarzları: Minimalist ve Çekici

Yazar Teresa Bovo | Moda | 15-02-2019
Minimalismi - Miesten muoti trendi

"Basitleştirebilme yeteneği, gerekli olanı gereksiz kılacak şekilde ortadan kaldırmak anlamına gelir" - Hans Hoffmann

Minimal bir stil genellikle siyah, beyaz ve denim kıyafetler giyme eğilimi olarak yorumlanır. Gerçek şu ki, "minimal tarz" kavramı, her birimiz için farklı bir anlam kazanabilir, ancak bahsettiğim şey, sadece tek bir yolla minimal bir stil tanımlamayı, yani temiz ve temel görünümler yapabilmek.

Minimalist Stil

Bazen minimal bir stil, nötr renkler (siyah, beyaz, pudra tonları, zeytin yeşili, pastel pembe ve açık mavi) veya tek renkli kıyafetler için özel olarak seçilmekten oluşur, ancak diğer zamanlarda kaliteli, keskin ve temel kesim ürünler için yapılan aramaya dayanır. Sizin için erkek kombinleri hazırladık. 

Tişört ve gömlek

Parola, yalnızca şu olabilir: Basit tut. Her zaman klasik tasarımlara, iyi tanımlanmış silüetlere ve önemli ve görünmeyen renklere imtiyaz verin.

Tişört ve Kazak

Bir kazak veya kapşonlu bir sweatshirt, erkeksi bir kıyafete mükemmel bir ek olabilir. Biraz daha, temiz modelleri ve basit tasarımları sınırlandırmaya çalışın - baskılar veya aşırı renkler bazen can sıkıcı bir şekilde gereksiz olabilir. Kadınların erkek giyim tarzları arasından en sevdiği, basit ve abartıdan uzak olan kombinlerdir.

Pantolon ve Jeanler

Bir çift düz kesim kot veya skinny siyah pantolon, minimal ve temel bir görünüm yaratmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Örneğin bir çift düz mavi kot pantolon, minimal bir tarz arıyorsanız her zaman mükemmel çalışır. Ekleyeceğiniz minimal üstlerle mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Hemde hiç çaba harcamadan!

Spor Ayakkabıları ve Botlar

Bir çift beyaz veya siyah spor ayakkabısı seçip, kıyafetin geri kalanıyla uyuşan rahat, sportif bir ayakkabı görünümünüzü tamamlamanın en kolay yoludur. Daha klasik bir detay arıyorsanız, bunun yerine tarzınıza modern bir tarz kazandıracak bir çift Chelsea bot veya deri bilek botu seçebilirsiniz.

   Minimal erkek kombinleri oluşturmak sanıldığından daha kolaydır. İhtiyacınız olan bir kaç zamansız kilit parçadır. Daha fazla erkek giyim tarzları konusunda bilgi arıyorsanız diğer bloglarımıza göz atabilirsiniz. 

Sevgiler TeresaTeresa Bovo
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN