Erkek Giyim Tarzları: Minimalist

Yazar Teresa Bovo | Moda | 26-03-2019
Erkek Giyim Tarzları: Minimalist

"Basitleştirebilme yeteneği, gerekli olanı gereksiz kılacak şekilde ortadan kaldırmak anlamına gelir" - Hans Hoffmann

Minimalist bir stil genellikle siyah, beyaz ve denim kıyafetler giyme eğilimi olarak yorumlanır. Gerçek şu ki, "minimal tarz" kavramı, her birimiz için farklı bir anlam kazanabilir, ancak bahsettiğim şey, sadece tek bir yolla minimalist bir stil tanımlamayı, yani temiz ve temel görünümler yapabilmek. Dolabınızda eksik olan ana parçaları tamamlayarak siz de kolayca minimal kombinler yaratabilir ve harika gözükebilirsiniz. 

Minimalist Stil

Bazen minimalist bir stil, nötr renkler (siyah, beyaz, pudra tonları, zeytin yeşili, pastel pembe ve açık mavi) veya tek renkli kıyafetler için özel olarak seçilmekten oluşur, ancak diğer zamanlarda kaliteli, keskin ve temel kesim ürünler için yapılan aramaya dayanır. Jeanler ve siyah, beyaz oldukça ağırlıklıdır ama başka ürünlerde kullanarak minimalist bir görünüm yaratabilirsiniz. Sizin için bu kolay kombinleri oluşturduk. 

Tişört ve gömlek

Parola, yalnızca şu olabilir: Basit tut. Her zaman klasik tasarımlara, iyi tanımlanmış silüetlere ve önemli ve görünmeyen renklere imtiyaz verin. Ancak bu sevdiğiniz renkleri kullanamamanız anlamına gelmez, eğer kendinize kırmızıyı yakıştırıyorsanız kırmızı rengini de rahatça kullanabilirsiniz. 

Tişört ve Kazak

Bir kazak veya kapşonlu bir sweatshirt, erkeksi bir kıyafete mükemmel bir ek olabilir. Biraz daha, temiz modelleri ve basit tasarımları sınırlandırmaya çalışın - baskılar veya aşırı renkler bazen can sıkıcı bir şekilde gereksiz olabilir. Kadınların erkek giyim tarzları arasından en sevdiği, basit ve abartıdan uzak olan kombinlerdir.Unutmayın ihtiyacınız olan tek şey bir iki parça ve işte minimalist stiline sahipsiniz!

Pantolon ve Jeanler

Bir çift düz kesim kot veya skinny siyah pantolon, minimal ve temel bir görünüm yaratmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Örneğin bir çift düz mavi kot pantolon, minimal bir tarz arıyorsanız her zaman mükemmel çalışır. Ekleyeceğiniz minimal üstlerle mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Hemde hiç çaba harcamadan!

Spor Ayakkabıları ve Botlar

Bir çift beyaz veya siyah spor ayakkabısı seçip, kıyafetin geri kalanıyla uyuşan rahat, sportif bir ayakkabı görünümünüzü tamamlamanın en kolay yoludur. Daha klasik bir detay arıyorsanız, bunun yerine tarzınıza modern bir tarz kazandıracak bir çift Chelsea bot veya deri bilek botu seçebilirsiniz.

Erkekler için minimalist bir görünüm oluşturmak sandığından daha kolaydır. İhtiyacınız olan bir kaç zamansız kilit parçadır. Basit ve minimal giyim tarzı kadınların erkeklerde en sevdiği on şeyden biri. Hemen git ve kendine bu bir iki basit parçadan edin! 

Daha fazla erkek giyim tarzları konusunda bilgi arıyorsanız diğer bloglarımıza göz atabilirsiniz. 

Sevgiler TeresaTeresa Bovo
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN