Herkes için Mayo ve Bikini Çeşitleri

Yazar Ecem Doğan | Moda | 15-05-2018
fj

Merhaba Kızlar! Fashiola'nın blog sayfasına hoşgeldiniz.

Bu yazımda farklı vücut çeşitleri ve tercihler için mayo ve bikinilere göz atacağız.Bu yaz kendinizi en rahat hissettiğiniz, en güzel hissettiğiniz mayoyu veya bikiniyi satın almanıza yardımcı olacağım. 

1. Tek Parça Mayo Çeşitleri

Geçen yazın hatırası, tek parça mayo trendi bu sezon da tam gazla devam ediyor. Fırfırlı, ipli, halter yakalı her çeşit tek parça mayo, hem vücudunuzu güzel gösterecek hem de oldukça modern duracak. Ucuz mayo bulmak artık daha da kolay, bütçenize göre uygun fiyatlı bir mayo bulabileceksiniz. Çeşitlerine birazdan değineceğim tek parça mayolar her yaşa ve tercihe hitap edebiliyor.

2. Mayokiniler

Mayokiniler herkesin tercihi olamasa da, mayokininin yer ettiği bir çok kalp var. Tek parça olup daha da havalı olan mayokiniler, bu yaz da plajlar da görülecek. Eğer o kadar da tek parça taraftarı değilseniz, mayokiniyi düşünebilirsiniz.

3. Yüksek Bel Bikiniler

Geçmişten günümüze gelen bu güzel vintage trend, bu yaz da devam ediyor. Eğer, ben rahat olmak isterim sahilde diye düşünüyorsanız oldukça rahat bir alternatif yüksek bel bikiniler. Vücut şekillendirici özellikli olanları ve toparlayıcı kapları var. Oldukça da tatlılar! Tabiki sadece trendy ve güzel görünmek için de bu modeli tercih edebilirsiniz. 

4. Derin Kesim Mayolar

Derin kesim mayolar oldukça seksi ve gösterişli bir alternatif, aynı zaman da karın bölgesinden kaçırılan dekolteyi biraz alt kısıma taşıyan bir model. Bu modeli ince bir pareo  ile tamamlayabilir ve biraz daha havalı bir görüntü yaratabilirsiniz.

5. Düz Kesim Tek Parça Mayolar

Biraz daha mütevazi olan ve çok fazla ten göstermek istemeyen kızlar, bu sade ve çok açık olmayan mayoları göz önünde bulundurabilirler. Bu mayolar bikinilere veya mayokinilerden farklı ve oldukça rahat modeller.

6. Büyük Beden Mayolar

Hey Beyoncê ya da Kim K mi demeliyim? Henüz farkettiniz mi bilmiyorum ama Fashiola'da beden sınırlaması yok. Bir çok mağazamız güzel kıvrımlarınız için bir sürü ürün sağlamaktadır. Bazı kadınlar, güzel kalçalar ve ya gögüsler için bıçak altına yatıyor, seninki tabiat anadan bununla guru duymalısın. Ama şu bir gerçek ki vücuduna uygun güzel, sıkıcı olmayan bikini veya mayo bulmak zor.  O yüzden bu maddeyi sana ayırdık.

7.İpli Bikiniler

Son olarak en klasik model olan ipli bikinilerden bahsedelim. İpli üçgen bikiniler, her yıl bir çok kadının tercihi. Sizin için en moda modelleri seçtim. Bu sade bikiniyi bir çift sandalet veya havuz terlikleriyle birleştirebilirsiniz.

Bense ne yazık ki hala karar veremedim, Fashiola'nın merkezi Amsterdam, burada hava hala çok sıcak değil ama Türkiye eminim ki oldukça sıcaktır. Siz hangi modeli beğeniyorsunuz? Hangisini giyebilirsiniz ve kendinizi rahat hissedersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum. 

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN