İndirimdeki Ekose Ürünler

Yazar Ecem Doğan | Moda | 03-01-2018
Ekose Ceket

Geri dönen yılların ekose desenini siz de bizim kadar seviyor musunuz? Bu yıl devam eder mi etmez mi bilemiyoruz ama Ocak indirimleri ekose ürünlerle doldu. Eteklerden, favorimiz blazerlara, pantolonlardan, çantalara herşeyde gördüğümüz ekoseler bu kış için güzel bir alternatif olabilir. 

"Sadece bir ekose parça kombininizi baştan yaratabilir."

En uygun online mağazalardan sizin için en tarz ekose ürünleri seçtik ve kombinlemenize yardımcı olacak Stylebooklarla destekledik.

Fashiola'nın seçimleri!

Paltolar

Palto ve ceketler ekose ile siyah kışlık kıyafetlerimize hareket katıyor. Ama sadece siyahlarla değil, rengarenk kazaklarla da oldukça şık duruyor.

Pantolonlar

Kullanması çok kolay olan ekose deseni, pantolonlarda da kendini gösterdi. Elegant ve klasik duran bu pantolonlar dolabınızın zamansız parçalarından biri olabilir.

Portakal Kazak

Elbiseler

Ekose elbiseler, biraz vintage dursa da, şık kombinler oluşturmakta işinizi kolaylaştırabilir. Başka desteğe ihtiyaç duymayan ekose deseni, başlı başına star parçanız olabilir.

Beyaz Ekose

Etekler & Şortlar

Ekose etekler Gossip Girl sever herkesin favorisi ama 2017'de  herkese kendisini sevdirdi. Bütün markaların ürettiği ekose etekler, şort etekler Ocak indirimlerinde alınması gerekenler arasında.

Blazerlar

Tabiki blazerlar, 2017'yi kalbinden vuran bu pahalı ekose blazerları indirimde kapmak gerek! Fashiola'da ne yazik ki sadece tasarım olanları kaldı.

Blazer ve Palto

Aksesuarlar

Ekose aksesuarlar da imza bir görünüm için önemli parçalar olabilir. Ne tarz aksesuarlar mı? 

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN