Baharlık Ceketleri Kışın Kullanmanın En Tarz Yolu

Yazar Ecem Doğan | Moda | 19-12-2017
Kış mevsimi hala ceketleri nasıl giyeriz?

Baharlık Ceketleri Kışın Kullanmanın En Tarz Yolu

Palto İçinde Ceketler

Baharlık ceketleri çok seviyor ama kışın dolaba mı  kaldırıyorsunuz? Bu kış bu kısa güzel ceketleri kullanmanın çok stil bir yolu var. Paltonun içine giyilen, blazerlar, deri ceketler, bikerlar ve dahası. Bu kış iyi giyinmek isteyen kadınların kolayca uygulayabileceği bir stil.

Biz bu tarzı en çok biker ceketlerle seviyoruz ama blazerlarla da mükemmel görünebilirsiniz. Bunu bir jean ve iyi bir çift bilekte botlarla kombinleyebilirsiniz. Yılın trendi olan dağnık saçı uygulamayı unutmayın bu kış, uykudan kalkmış, eforsuz ve dağınık saçlar oldukça moda.

Fazla renkli olmayan, ekose desenli veya siyah, gri tonlarındaki blazerlar siyah paltolara daha rahat uyum sağlayacaktır. Ancak eğer paltonuz kırmızı ise, blazerınızı veya bikerınızı da kırmızı seçerseniz oldukça iddalı ama tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Benim favorim daha önce de bahsettiğim gibi biker modeli ceketler, özellikle de vinil/rugan bikerlar, siyah, pembe gibi renklerle çok güzel duruyor. Eğer vinilin fazla iddalı olduğunu düşünüyorsanız, herhangi bir deri ceket ile de paltonuzu kombinleyebilirsiniz. 

Bir diğer yol da ceketler üzerine pelerin tarzı paltoların giyilmesi olabilir. Bu paltolar hem rahat hareket etmenizi sağlar, hemde hoş bir görüntü oluşturur.

Palto İçi Ceket
Blazer ve Palto

   

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN