Levi's 501 Kot Pantolonları Nasıl Giyilir?

Yazar Demi van der Spek | Moda | Reklam Açıklamaları | 05-06-2019
Comment porter le 501 skinny jeans de Levis

Ben tam bir Levi's hayranıyım. Binlerce modelinin hepsi zamansız  ve herkes tarafından tanınabilir. Levi's'ın sevdiğim yanlarından biri bütün koleksiyonlarının oldukça basit ve günlük olması ancak aynı zamanda ufak şık ve eşsiz bir hava katıyorlar kombinlerime. 

Ben ve Erkek Arkadaşım Bart'a Levi's 501'i deneme şansı verildiğinde bir saniye bile tereddüt etmedik! 

Comment porter le 501 skinny jeans de Levis - pour elle et pour lui

Levi's 

Levi's ile yirmili yaşlarımda tanıştım. Annemin dolabında atıl bir şekilde duran, orijinal 501 buldum bir gün, küçüklüğünden kalma. Denedikten sonra, vücuduna oturuşuna ve rahatlığına kapıldım. Yüksek belli ve basenlere oturuşu aynı zamanda da boyu mükemmeldi. 

501 modelleri hakkında bilinmeyen bilgilerden biri sadece kadınlar için olmadığı, erkekler de bu vücuda mükemmel oturan kot pantolonları giyebilir. Erkek modelleri, kadınlar için üretilenlere kıyasla daha klasik ve eski kesim ancak aynı zaman da otantik ve zamansız. Güçtü stili olan erkekler için güzel bir seçim olabilir. Kot gömlekler,uzun kollu tişörtler ve yuvarlak yakalı kazaklarla kullanılabilir. 

comment porter le 501 pour homme

Levi's ile tanıştığım günden bu yana ona olan sevgim sadece büyüdü. En sevdiğim Levi's ürünü jean pantolonları olsa da dolabımda Levi's ceketler, elbiseler ve tişörtler bulmanız mümkün. Levi's pantolonları ile basit bir beyaz tişört ile kolayca gün içinde harika gözükebilir veya bir blazer ve topuklu ayakkabılar ile gece için hazır olabilirsiniz. Levi's'ın en güzel yanlarından biri de bu! 

Bugün, 501 Skinny Jean modelin deneme fırsatım oldu. Bu model 1873 yılına dayanan oldukça eski bir model ve hem kadın hem erkek için üretiliyor. Bu pantolonlar orjinal koleksiyonundan farklı olarak biraz daha dar ve şık. 

Aynı zamanda da Levi's bir jean'e yapacağınız yatırım oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Çünkü bu pantolonlar yıllarca kullanabileceğiniz inanılmaz kaliteli pantolonlardır. Annemden bana kalan o harika mom jean kadar daha güzel bir şey hayatımda görmedim gerçekten! 

501'den farklı olan ancak hala kült bir tarzı olan diğer modelleri de var Levi's'ın mesela 314, 724, 311 vb. Sizin en sevdiğiniz Levi's modeli hangisi? 

Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN