Trend Alarmı: Uzun Paçalı Kot Pantolonlar

Yazar Ecem Doğan | Moda | Reklam Açıklamaları | 02-01-2020
Uzun Paçalı Kot Pantolonlar

Bu sezonun en gözde jean modelleri arasına giren paçaları uzun kot pantolonlardan bahsedeceğim bu blogumda çünkü bu güzel trend gelecek sezonlarda da hiçbir yere gideceğe benzemiyor! Genel de düz kesim olan bu jeanler, bol kesimlerde aynı zamanda da skinny modellerde de bulunabiliyor. Hemen bu pantonları nasıl giyebileceğimize ve ne gibi iyi özellikleri olduğuna bir göz atalım! 

Uzun Paçalı Kot Pantolon

Neden Uzun Paçalı Kot Pantolonları Giymeli?

1. Bacak Boyunu Uzatır

Uzun paçalı pantolonların en güzel yanı ayakkabılarınızın üzerine düşerek, boyunuzu uzun gözükmesini sağlaması bence, topuklu botlar veya terliklerle mükememmel gözüken bacaklar için uzun paçalı pantolon modasına hemen ayak uydurmalısınız. 

2. İnanılmaz Rahatlığı

Bu pantolonların en güzel yanlarından biri de oldukça rahat olması isterseniz topuklu ayakkabılarla isterseniz de spor ayakkabılarıyla giyin, her türlü rahatlığından geçilmeyecek. 

3. Her Vücut Tipine Uygun Olması

80'lerden günümüze gelen bu güzel pantolonlar her vücut tipini güzel gösterme özelliğine sahip. 

Uzun paçalı kotları bir çok şekilde kombinleyebilirsiniz ancak benim en sevdiğim bir kaç kombinleme şekli var. Fazla uzatmadan hemen bunlara göz atalım!

  • Body + Blazer

Bu kombinasyon hem pantolonunuzun sadeliğini ve maskulenliğini koruyacak hem de sivrilen hoş bir kombin oluşturmanıza yardım edecek. Ayakkabı olarak, postal botlar, topuklu terlikler, çorap botlar gibi zamansız ama aynı zamanda kombininizi yükseltecek tercihler yapabilirsiniz. 

Uzun Paçalı Pantolon Kombini
  • Süveter + Şişme Mont

Kış aylarında kazak ve süveterlerle kolayca kombinlenebilen bu pantolonlarla, kendinizi oldukça rahat hissettiğiniz bir kombin yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sıcacık kalabilirsiniz. Renkli çoraplar ve spor ayakkabılarıyla kombininize hareket katabilirsiniz. En popüler spor ayakkabıları için spor ayakkabıları kategorimize göz atmayı unutmayın!

Uzun Paça Pantolon
  • Sweatshirt + Sneaker

Canlı renklerde bir sweatshirt ve uzun paçalı koyu renk pantolonla, spor ayakkabıları ile oldukça rahat ve havalı bir görünüm yaratabilirsiniz. Haftasonları veya gün içinde bir kahve içmek için mükemmel bir kombin olabilir. 

Uzun Paça Pantolon
  • Bluz + Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabılarla da mükemmel gözüken bu pantolonlarla rahatlıkla gece dışarı çıkabilirsiniz. Tatlı bir bluz ile kolayca kombinlenip,kullanılabilir. 

Uzun Paça Pantolon

Umarım sizin için hazırladığımız bu önerileri ve stylebook'ları beğenmişsinizdir. Bu eşsiz jeanlere hemen göz atmalı ve bu trendi siz de hayatınıza geçirmelisiniz!

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN