5 Midi ve Sneaker Kombini

Yazar Ecem Doğan | Moda | Reklam Açıklamaları | 25-06-2019
5 Midi ve Sneaker Kombini

Midi Elbise ve eteklerle tertemiz spor ayakkabılarını kombinlemek hem kolay hemde inanılmaz konforlu. Eğer denemediysen bu bahar ve yaz denemelisin! Spor ayakkabıları ile elbiseleri tamamlamak ferah olduğu kadar şık da! Bu blogumda böyle bir kombini nasıl yaratabileceğimizden bahsedeceğim. Midi boy giysiler ve spor ayakkabıları birbiri ile mükemmel uyum sağlayabiliyor bu güzel ikiliyi hemen kombinlerinize eklemelisiniz! 

Rengarenk yaz kombinleri yapmak için hazırlanın çünkü bu parçalar tam sıcak ve güneşli havalara göre!  

Çicekli mini veya midi elbiseler bu sezon heryerde, 

Midi Elbise ve Sneaker

Midi Elbise + Spor Ayakkabıları

Midi elbiseler bu sezon da biraz model değiştirerek karşımıza çıktılar. Biraz daha bohem tarzda olan bu elbiseler, spor ayakkabıları için mükemmel. Siyah beyaz modelde balon elbise ile, sadece metalik bir spor ayakkabısı ile kombinledik. Siyah minimal bir çanta ve gösterişli takılarla hem rahat hem de şık gözükebilirsiniz.

Midi Etek ve Sneaker

Midi Etek + Spor Ayakkabıları

Midi bir etek ve spor ayakkabıları da oldukça tatlı bir alternatif olabilir. Çiçek desenli, veya geometrik desenli saten midi etekler beyaz spor ayakkabılarıyla mükemmel olabilir! Hayvan desenli, ve çiçekli midi etekler bu sezon oldukça moda! Yırtmaçlı veya vücudu saran midi etekler tercih edebilirsiniz. Kaba spor ayakkabıları oldukça moda ancak düz taban beyaz spor ayakkabılar da seçebileceğiniz bir alternatif olabilir. 

Keten Elbise & Sneaker
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN