Yeni Nesil Sneaker : Nasil Giyilir?

Yazar Sophie Tarif | Moda | 17-01-2018
Chunky sneakers og hvordan du styler dem

Bu tombul spor ayakkabıları 2018'in en yeni spor ayakkabı trendi. Bu ayakkabılar daha kalın, sağlam tabanlı ve eski görünümlü adeta vintage gibi. Bu ayakkabılar aynı zamanda 'Baba Ayakkabıları' diyede anılıyor çünkü bir zamanlar ağırlıklı olarak kırık yaş civarındaki erkekler tarafından giyilirdi. Şimdi, tarz sahibi babalar Stan Smith ile dolaşırken, doksanlı yıllarda ise sıkıcı spor ayakkabı giymişler. Ama bu spor ayakkabıları, kasıtlı moda seçimi olarak giyilmemişti. Oldukça rahat olan bu spor ayakkabı günlük giymek için idealdi. Sağlam ve yıpranması zordu.

2018'in Yeni Trendi Tombul Spor Ayakkabıları

Bu mevsim heryerde gördüğümüz ve göreceğimiz spor ayakkabıları! Balenciaga, Vetements veya Raf Simons gibi tasarım markalarının ürettiği bu ayakkabılar, daha uygun fiyatlı olarak Nike, Fila, Reebok gibi markalarda da bulunuyor. 

Tombul Spor Ayakkabıları Nasıl Kombinlenir?

Bu spor ayakkabıları farklı bir çok çeşitlerde kombinlenebilir. Bir culotte pantolon  ve büyük boy bir sweatshirt ile havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir kot pantolon ve beyzbol şapkası da bir seçim olabilir. Simli çoraplarınızı çıkarın, çünkü onlarla çok tatlı olabilir. Daha olgun bir görünüm vermek için bir etek ve bluz kullanabilirsiniz. Hemen deneyin!

Sevgiler SophieSophie Tarif
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN