Yılbaşı Özel Programlarına Göre Giyim Önerileri

Yazar Ecem Doğan | Moda | 30-10-2018
Yılbaşı Özel Programlara Göre Giyim Önerileri

Fashiola'nın bu blogunda Yılbaşı programınıza göre neler giyebileceğiniz konusunda önerilerde bulunacağız. Yılbaşı gibi daha önceden planlanan bir organizasyona ne giyeceğini de planlamak nomal ama bazen bu çok büyük bir dert olabiliyor. Mesela benim hayatımda hiçbir zaman gece dışarı çıkacak kıyafetim olmaz. Bazı şeyler çok fazla bazı şeyler de aşırı normal geliyor. Yüksek ayakkabılar rahatsız, düzlerle minicik gözüküyorum.  O yüzden bugün size hem kolay hem rahat hem de güzel önerilerde bulunmak istiyorum. 

Yılbaşında planlanan bir çok etkinlik oluyor,  her yıl olan benzer etkinliklere katılan herkes için katılacağı davete göre önerilerde bulunacağım. Hemen başlkayalım!

Yılbaşı Partisi

Yılbaşını klasiklerinden olan yılbaşı partisi ile başlayalım. Daha önce de bahsettiğim gibi, partilerden sadece ne giyeceğimi bilmediğim için nefret ediyor olabilirim. Eğer sizde ne giydiğini önemseyen bir insansanız, o zaman belki ilhama ihtiyacınız olabilir. Partilerde giyilebilecek en kolay şeybence etek ve bluz, geçen yıl ben parıltılı bir bluz, dar jean ve diz üstü botlar giymiştim ve bir sürü iltifat almıştım. İşte bir kaç bluz ve diz üstü bot önerisi. 

Bluz + Skinny Jean + Diz Üstü Çizmeler

Yılbaşı Kombini

Yemek Programı

Güzel mum ışıkları içinde manzaralı bir yerde, havai fişekleri izleyerek bir yemek planınız varsa ve gece'nin çoğunda oturacaksanız bu ipucularından yola çıkarak oluşturabileceğiniz bir çok opsiyon var bence. Mesela Yüksek topuklular bu yılbaşı programları için rahatça giyebileceğiniz bir seçenek. Bir çift topuklu ayakkabı ve midi bir elbise çok şık bir seçenek olabilir.

Midi Elbise + Topuklu Ayakkabılar 

Haftasonu Gece Kombini

Evde Arkadaşlarla Eğlence Programı

Eğer yılbaşı için özel bir planınız yoksa ve sadece arkadaşlar, eş dost ile bir araya gelip güzel bir yemek yiyip eğlenmeyi arzu ediyorsanız, kolay bir şekilde şık olabilirsiniz hem de evinizin sıcaklığında. Havalar soğudukça, stil giyinmek de o kadar zor oluyor. Ancak evdeyken bu probleminiz yok. Çorap, palto gibi dertleriniz yok. Evde dostlarınızla eğlenirken hem rahat olacağınız hem de kendinizi iyi hissedeceğiniz kombin, güzel bir etek ile boğazlı kazak ve botlar olabilir. 

Etek + Kazak + Topuklu Botlar

Ev Programı Kombini

Umarım yılbaşı özel programlarınız için biraz ilham almışsınızdır! Tekrar görüşmek üzere!

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN