Babalar Günü Hediye Rehberi

Yazar Teresa Bovo | Öneri | 12-06-2018
Babalar Günü Hediye Rehberi

Babalar gününün düşüncesi bile beni kaygı içinde bırakıyor her yıl. Bence babalar günü hediyeleri en zor ve pahalı olanlar. Demek istediğim şu ki annelerimiz onalra ne alsak gülümser, mutlu olur ister bir demek çiçek veya küçük bir mektup. Nedense babama aldığım her hediye de sevip sevmediğini anlayamıyorum. Beni çok sevdiğinden, üzülmemi istemediğni düşünüyorum. 

Bu yıl yüksek hedefleyip babamı inanılmaz şaşırtmak istiyorum. Umarım busefer harika yorumlar alacağım ve kendimi sonunda başarmış hissedeceğim. Bu yıl en iyi babaya hediye konseptli bir çok ürün seçtim, siz de bu serüvenime katılın!

Babaya Hediye Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

  • Erkek Saatler

Erkekler için tonla marka saatler var, neyseki hiç bir zaman yeterinef saatleri olmuyor. Bizim için ayakkabılar çantalar neyse onlar için de saatler o. İşte babalar günü için favori saatlerimden bazıları.

  • Kartlık

Babamın değiştirmeyi unuttuğu şeylerden biri olduğunu farkettiğim cüzdanı yerine ona yeni nesil bir kartlık almak da güzel bir fikir olabilir. Nakit para artık geride kaldı, kartlarını koyacağı ve rahatla kullanacağı bir kartlığa ihtiyacı var. İşte bulduklarım!

  • Erkek Kolonyası

Muhtemelen babanın koku koleksiyonu anneninkilere göre yerlerdedir, hadi o zaman ona bir kolonya al. İşte benim şu sıralar en sevdiklerim.

  • Erkek Bilezikleri

Erkek aksesuarları popüleritesi gitgide artıyor. Babalar günü kişiselleştirilmiş erkek takıları için mükemmel bir gün. Eminim ki senin baban da böyle kişiselleştirilmiş bir hediyeyi beğenecektir.

Umarım benim Babalar Günü Hediye Fikirlerim hayatınızı bu yıl size de fikir verir, ayrıca umarım babaya hediye bu sefer kolay olur. Unutmayın ki bu gün hayatınızdaki babalar, eşiniz, kocanız, erkek kardeşiniz veya arkadaşınız, kutlanabilecekleri küçük bir gün olduğu sürece - kimsenin kaçırmaması gerekir.

Sevgiler TeresaTeresa Bovo
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN