En Stil Sahibi Yılbaşı Partisi Aksesuarları

Yazar Jasmine Mousavi | Öneri | Reklam Açıklamaları | 04-12-2019
En Stil Sahibi Yılbaşı Partisi Aksesuarları-416

Christmas is almost here and we can’t be prepared early enough! Once we’ve figured out what outfit to wear for the holidays, we’ll have to deal with the finishing touch: Christmas party accessories!

To soothe that Christmas stress, I’ve created a list of the accessories you’ll need for your holiday looks! (psst… you can use this as well for New Years Outfit inspiration).

 

Portföy Çantalar

Portföy çantalar bir tık daha şık gözükmeniz gereken geceler için oldukça kullanışlılar. Kompakt ve kullanışlı olmalarının yanısıra aynı zamanda, içine bir çok şey alabilecek pratik çantalardır. Yanınıza dev gibi bir çanta içinde de makyaj çantası, parfüm gibi şeyleri taşımanıza gerek yok. Clutch çantalar küçük gözükseler de, anahtarlar, power bank, para ve rujunuzu rahatça taşıyabilir. Daha fazla bir şeye ihtiyacınız yok!

Yılbaşı Aksesuarları : Çantalar

Bilezikler

Bilezikler akla hiç gelmeyen aksesuarlardan genelde ancak basit bir kombine anında ışıltı katabilecek güce sahip. Bu sezon bileklerinize hak ettiği övgüyü verin! Gösterişli, altın, rose gold veya gümüş bir bilezik diğer takılarınızla uyum sağlayarak harika gözükmenizi sağlayabilir.

 

Yılbaşı Aksesuarları : Bilezikler

Küpeler

Küpeler sadece yılbaşı'nın değil, her türlü parti kombininin anahtar parçalarından. Büyük küpeler, her kombini biraz daha ağırlaştırmak için ideal bir seçim olabilir! Eğer basit bir tulum veya elbise giyiyorsanız bu tüm görünümünüzü anında değiştirecektir. Eğer iddalı bir kombininiz varsa, küçük ve basit küpeler seçebilirsiniz. 

 

Yılbaşı Aksesuarları : Küpeler

Kolyeler

Takı üçlüsünü tamamlamak adına, kolye olmadan asla olmaz tabiki. Kolyenizin uzunluğu giydiğiniz kıyafete göre değişebilir. Eğer sıfır yaka sırt dekolteli bir kombininiz varsa,kolye takmasanız daha iyi olabilir.  ancak derin gögüs dekolteli giysilerle birbirinden göz alıcı chokerlar mükemmel durabilir.

 

Yılbaşı Aksesuarları : kolyeler

Kemerler

Kemerler günlük giydiğiniz basit bir aksesuar olarak görülse de kombininize harikalar katabilir. Parti kombininizde biraz kemer sihri kullanmanız yalnış olmaz. Tüm bloggerlar gibi siz de blazer'ınızla giyebilirsiniz veya tulumla da kullanabilirsiniz. Biraz gösterişli bir  kemer seçin, böylece kombininizi yükseltebilesiniz!

 

Yılbaşı Aksesuarları : Kemerler

Saç Aksesuarları

Taçlar, tokalar, ipek fularlar, saç aksesuarları yeni takılar! Bu sezon partilerde bu stili geri getirme zamanı! Kalın taçlar oldukça moda, aynı zaman da partnerinin ailesinin önünde seni zeki gösterebilir haha! Güzel bir fular, at kuyruğuna sarıldığında tatlı bir görüntü oluşturabilir. Yüksek at kuyruğu, örülüp üzerine tokalar takılarak içinizdeki Lara Croft'a hayat verebilirsiniz.

Yılbaşı Aksesuarları : Saç Aksesuarları

Yılbaşı partileri için yep yeni bir kombin almaya gerek yok, geçtiğimiz yılların kombinlerinden birini giyerek aksesuarlarla süsleyebilir hatta bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

İyi Şanslar!

Sevgiler JasmineJasmine Mousavi
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN