Erkek Modası - Kışın Beyaz Nasıl Giyilir?

Yazar Ecem Doğan | Öneri | Reklam Açıklamaları | 22-01-2020
Erkek Modası - Kışın Beyaz Nasıl Giyilir?

Kışın aynı renkleri giymekten sıkıldıysanız, siz de karanlık günleri aydınlatacak açık renklere geçiş yapabilirsiniz. Kışın beyaz giymenin inceliklerinden bahsettiğimiz bu blogumuzla, bu temiz rengi kolayca kullanmayı öğreneceksiniz. 

Yazın sürekli kullanılan beyaz tişörtler, keten gömlekler harika gözükmenizi sağlarken, kışın siyahlara, kahvelere dönüyoruz. Kışın beyaz giyilmemesi gerektiği alışkanlığı da artık geçmişte kaldı. Hemen bu kış nasıl beyaz giyebileceğinizi öğrenin!

  • Beyaz Paltolar

Beyaz paltolar, oldukça şık gözüken giyim ürünlerinden biri. Krem ve fildişi rengi alternatifleri de aynı etkiyi verecek. Kombininizi bambaşka bir seviyeye taşıyacak bir giyim ürünü istiyorsanız açık renk iddalı bir palto ihtiyacınız olan her şey. 

Erkek Modası - Kışın Beyaz Nasıl Giyilir?
  • Beyaz Pantolonlar 

Kışın beyaz pantolon fikri size felaket gibi gelebilir ama güvenin bize beyaz pantolon giyebileceğiniz en iyi şeylerden biri. Siyah, bej, lacivert kazaklarla giyebileceğiniz beyaz pantolonlar, kış kombinlerinize renk katacak.

  • Beyaz Botlar

Hayatımız boyunca beyaz botların ne kadar aptalca bir fikir olduğu ile büyütüldüğümüzden, beyaz bot giyme fikri de size yabancı gelebilir ama eğer zevkinizi konuşturmak istiyorsanız beyaz botlar harika bir seçim. 

Erkek Modası - Kışın Beyaz Nasıl Giyilir?
  • Beyaz Aksesuarlar

Beyaz bir atkı veya bereler koyu renkli kış kombinlerinize renk ihtiyacı olan iç açıcılığı sağlayabilir. Aynı zamanda beyaz aksesuarlar kendilerini kolayca göstererek kombininizin zenginliğini arttıracak.

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN