Farfetch İndiriminden Ne Almalı?

Yazar Ecem Doğan | Reklam | Öneri | Reklam Açıklamaları | 22-05-2019
Farfetch İndiriminden Ne Almalı?

Farfetch'te %50'ye varan indirimler başladı! Tüm dünya modasını indirimli fiyatlara satın almak için hemen buraya tıklayın

Farfetch Mağazası

Farfetch bünyesinde dünyaca ünlü markaların ürünlerini bulunduran bir mağazadır. Google orjinallik sertifikalı aynı zaman da kolay iade seçenekleriyle Avrupa'nın en çok kullanılan lüks alışveriş sitesidir. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden teslimat yapan Farfetch için ne yazık ki Türkiye'ye gelen her ürün için vergi ödenmesi gerekiyor. Bunların yanı sıra, Farfetch'te kolayca ülkemize gelmeyen veya fiyatları oldukça uygun olan satın almak istediğiniz markaların ürünlerini kolayca internetten söyleyebilirsiniz. 

Avrupa'dan alınan ürünleri nasıl iade edebiliriz? 

- Öncelikle her iade gibi ürünler paketlenmiş ve etiketleriyle geldiği durumda olmalı. Mesela, Lüks alışverişlerde, ayakkabıları sert zeminde giydiğiniz zaman geri iade edemiyorsunuz. 

- Kozmetik ürünleri kesinlikle açılmamış olmalı. 

- Mayolar,bikiniler ve iç çamaşırları hijyen etiketi çıkarılmadan gönderilmesi gerekiyor.

- Bütün takılar, fişleri ve paketleriyle birlikte geri gönderilmeli.

İade etmek istediğiniz ürünü geri gönderdikten sonra Farfetch'in Müşteri Hizmetlerine, sipariş numaranızla email göndererek iade işlemini başlatmanız gerekiyor. 

Teslimat Süresi 

Farfetch Türkiye'ye oldukça hızlı teslimat yapan mağazalardan biri. Ancak paketinizin geldiği ülkeye bağlı olarak, gümrükte durma süresine göre bu teslimat süresi uzayabilir. Eğer siparişiniz elinize ulaşmadıysa, derhal Farfetch'e mail atarak bu sorunu bildirebilirsiniz. 

DXL Express ile Türkiye'ye 3-7 gün içinde teslimat sağlanıyor.

 Gümrük Vergisi 

Yapılan son düzenlemeler ile birlikte, 30 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılan alışverişlerde 22€ ve üzeri alışverişlerinizde Avrupa Birliği ülkelerinden gelen ürünlere %18, ABD'den gelen ürünlere de %20 gümrük vergisi uygulanıyor. 

Farfetch indiriminden neler alınabilir? 

Cüzdanlar

Cüzdanlar ve kartlıklar indirimden alınabilecek en iyi seçimlerden biri olabilir. Balenciaga, Furla gibi bir çok markanın aradığınız tüm cüzdanlarını Farfetch'te %50 indirimli bulabilirsiniz. 

Farfetch İndiriminden Ne Almalı?

Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri yatırım yapılabilecek en güzel aksesuarlardan biri! Birbirinden güzel güneş gözlüklerini %50 indirimle satın alabilirsiniz. Online güneş gözlüğü almadan, benzer bir modeli veya herhangi bir optik'te deneyebilir ve iade etme şansından kurtulup siparişinizi verebilirsiniz. 

Farfetch İndiriminden Ne Almalı?

Çantalar

İndirimde yatırım yapılacak bir diğer ürün ise çantalar olabilir. Dünyaca ünlü bir çok markanın çantaları yarı fiyatına indi.  Sizin için en güzel modelleri seçip blogumuza ekledik. Tory Burch ve Lanvin gibi ünlü markaların çantalar için mükemmel bir fırsat! 

Aktif Giyim

Aktif giyim Farfetch'in en iyi olduğu alanlardan biri. Bünyelerinde bir çok spor kıyafetleri, mayo ve bikini bulunuyor! Bu sezon yeni bikini almak istiyorsanız bu indirimi kaçırmamalısınız! Bunların yanı sıra, plaj terlikleri, çantaları ve şapkaları da göz atmanız gereken kategorilerden olabilir!

Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN