Fashiola Editörleri'nin Kışlık Anahtar Parçaları

Yazar Annabel van Eijk | Öneri | Reklam Açıklamaları | 04-12-2019

Dünyada iki tür insan vardır; kış denildiğinde ürperip, titreyen bir de kışlık kıyafetlerini çıkartmak için sabırsızlanan tipler. Fashiola ofisinde iki kategoriye de giren insanlar var. Hepsi bu kış giymeye sabırsızlandıkları parçaları anlattı. 

Kışın Anahtar Parçaları Nelerdir? 

Kışın anahtar parçaları, soğuk aylarda üzerinden çıkartmadığın ürünler. Doğal olarak her mevsim, trendlere göre değişecek. Bu parçalar kaşmir atkılardan, yün kazaklara veya dizüstü çizmelere kadar herşey olabilir.  Kış aylarında tek yapmak istediğimiz şey battaniyemize sarılıp koltukta oturmakken, dışarı çıkmak için bize güç verecek parçaları bulalım!

1. Anna'nın

Kaz Tüyü Şişme Montu

Oslo'da doğup büyüdüğümden, havalar soğuk olduğunda nasıl giyinileceği hakkında bilgili olduğumu söyleyebilirim. Amsterdam'da Oslo kadar kar yağmasa da, kendimi kaz tüylü şişme bir montla sıcak tutmak hala en sevdiğim şeylerden biri. Bu montu bulduğumda anında aşık oldum. Bu montlar sanki etrafınızda bir yorgan sarılıymış hissi veriyor ve dışarısı 10 dereceyken bundan daha iyi bir his düşünemiyorum. Herkes'in giydiği o siyah şişime montlardan farklı birşey arıyordum. Yüksek yakası da, sürekli atkı takma gereksinimimi gideriyor!

Fashiola Editörleri'nin Kışlık Anahtar Parçaları-408

2. Joey'nin

Şapkası

Baş aksesuarları, her kışlık dolabın en başında gelmeli bence! Bere, bucket şapka, denizci şapkası, tüylü rus şapkaları, havalar soğumaya başladığında en sık kullandığım aksesuarlardan. Sadece başımı sıcak tutmakla kalmıyor aynı zamanda da saçlarımın iyi gözükmediği günlerimi de kurtarıyor. Baş aksesuarlarım konusunda oldukça maceracıyım, farklı desenler, materyaller ve göz alıcı renklerle kombinlerimi süslemeyi çok seviyorum. Bu günlerde bu latex yağmur şapkasını çok kullanıyorum, hem trendy hem de başıma tek bir yağmur damlası bile gelmesini önlüyor. Malum Amsterdam'da bisiklette, hem cildimi hem saçlarımı yağmurlardan korumalıyım!

Fashiola Editörleri'nin Kışlık Anahtar Parçaları-408

3. Melvin'nin
Boğazlı Kazakları

Dürüst olmak gerekirse, boğazlı kazaklar ilk görüşte bir aşk değildi benim için. Kendimi yüksek boğazlı herhangi bir kazak giyme fikrine bile alıştırmam gerekti. Zamanla üzerimden asla çıkartmadığım bir dolap gereksinimi haline geldi. Bazı giyim ürünleri sizi stil sahibi gösterirken, bazıları olduğunuz kişiyi tamamen bambaşka bir boyuta taşır. Boğazlı bir kazak ikisini de yapabilen bir parça, bu nedenle de benim kışın üzerimden çıkartmadığım ürünlerden biri. Bunun yanı sıra, kim fonksyonluluktan hoşlanmaz ki? Boğazlı kazaklar sizi atkı derdinden kurtarır ve her kombine kolayca uyum sağlar. Boğazlı kazaklardan korkanlar, size sesleniyorum hayatınızda çok ihtiyacınız olan giyim ürünlerinden biri basic boğazlı kazaklar!

Fashiola Editörleri'nin Kışlık Anahtar Parçaları-408

4. Samantha'nın 

Deri Eldivenleri

Kış dolabımın anahtar parçası kesinlikle siyah deri eldivenlerim! Benim için olmazsa olmazlar çünkü ben çok üşüyen biriyim ve ellerim neredeyse donuyor kış aylarında. Deri materyal olarak bence en iyi eldiven seçeneği, hem yağmurda hem karda sizi kurtaracaktır. Bunların yanı sıra deri eldivenler aynı zamanda oldukça tarz duruyor. Hem gün içinde, hem de gece dışarı çıktığınızda, farklı kombinlere kolayca iltifat edebilecektir. Çoğu deri eldiven aynı zamanda telefon ekranlarına dokunabilmenizi sağlıyor, bu inanılmaz büyük bir artı benim için! Eğer pratik ve stil sahibi bir kış aksesuarı arıyorsanız, falza düşünmeyin, deri eldivenler!

Fashiola Editörleri'nin Kışlık Anahtar Parçaları-408
5. Teresa'nın
Triko Takımı
Kış aylarında, yataktan zorla çıktığım günlerde üzerime geçirip, gün içinde rahatça hareket edebileceğim bu triko takımı bulmadan önce ne yapıyordum acaba? Ne zaman bu takımı giysem, ertesi günü giyecek bir şey bulmak zorlaşıyor! O kadar sıcak, rahat aynı zamanda şık ki, bu kış aradığınız tek şey triko takımlar olabilir. Bej üzerine bej giyme konusunda biraz takıntılıyım, bence bej veya bu tonlarda açık renk triko takımların üzerine giyilen benzer açık renkler, karanlık kış günlerinize ışık katacak. Bej triko takım, bej palto ve beyaz spor ayakkabıları benim için bu kış vazgeçilmez bir kombin. Sadece gün içinde veya ofiste değil, aynı zaman da topuklu botlarla ve kırmızı bir ruj ile her türlü akşam yemeğine de hazırım.

Kış aksesuarları, sadece atkı veya sıkıcı bereler değil, bazen gerçekten, dondurucu soğuk aylarda stil sahibi aksesuarlar bulmak zor olabilir. Hemen kış aksesuarlarımıza bir göz at !

 

Sevgiler AnnabelAnnabel van Eijk
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN