Hemen Edinilmesi Gereken Baharlık Ceketler

Yazar Edwina Okyere | Öneri | 28-03-2018
Hemen Edinilmesi Gereken Baharlık Ceketler

Sizi bilemiyoruz ama biz Amsterdamda bütün kış boyunca bu günleri hayal ederek geçirdik kışı, neyse ki o günler geldi çattı. Bir an önce paltomuzdan kurtulup baharlık ceketlerimize geçmek için sabırsızlanıyoruz. Bir çok seçenek var 

Hemen Edinilmesi Gereken Baharlık Ceketler

Bomber ceket, denim ceket,pijama ceket ve blazerlar oldukça trendy. Bu bahar pastel tonlarında bir ceket edinebilirsin çünkü pastelde oldukça popüler. Pastel renkler metalik, beyaz aksesuarlarla çok güzel olabilir, ne dersiniz?

Denim Ceket

Denim ceketleri kullanmak neredeyse hep mümkün. Biraz oversize denim ceket bu bahar için çok uygun bir ceket. Denim ceketler sportif ama yine de güzel bir görüntü yaratmak için idealdirler. Biraz büyük denim ceket ile aynı tonlarda bir jean parlak kırmızı renkte ince bir kazak, henüz tam ısınmamış olan bahar havasınna uyum sağlayacaktır.

Bomber Ceket

 Bomber ceket de edinilmesi gereken ceketlerden biri. Pastel saten bomberlar bu sezonun tatlı bir parası olabilir, jean ve spor ayakkabılarıyla oldukça tarz ve sade olabilirsiniz. Bu bahar siyah ya da yeşil bomberınızdan kurtulmanız gerek!

 

Pijama Ceket

Kim demiş yataktan kalkar kalkmaz harika gözükemezsiniz diye? Pijama ceketi oldukça trendy ve rahat. Mom jeans veya boyfriend jeanlerle harika durucak bu ceketler, içine de slogan bir tişört giyebilirsiniz.

 

Sen bu bahar ne tarz bir ceket arıyorsun? 

Sevgiler EdwinaEdwina Okyere
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN