İlk Buluşma Kombinleri

Yazar Ecem Doğan | Öneri | 20-09-2018
İlk Buluşma Kombinleri

İlk buluşma güzel olduğu kadar, aynı zamanda da stresli bir durum.  İnternet sayesinde, hoşlandığınız ama henüz hiç görmediğiniz birini ilk kez göreceksiniz. Aklımızda olan bir çok sorudan biri de ne giyeceğimiz.

İlk buluşma için ne giyilir, ne giyilmez?

 İlk buluşmada ne konuşulur? sorusunun cevabı kolaydır. İlk kez tanıştığınız biri ile konuşacak bir çok konunuz var aslında. Ne yazık ki ilk buluşma için ne giyilir ? sorunu çok daha zordur. Öncelikle, ilk buluşma romantiktir. O zaman bir ipucu var elinde! İhtiyacın olan şey tatlı bir kombin. Hadi hemen başlayalım ve öncelikle ilk buluşmada ne giyilmeyeceğinden bahsedelim.

  • Topuklu Ayakkabılar vs Düz Taban Ayakkabılar

Kesinlikle yapmamanız gereken şeylerden biri yüksek topuklu ayakkabılar giymek! Seksi topuklu ayakkabılarını sonraya saklayın, ilk buluşmada onlara ihtiyacınız yok. Bunun yerine hafif topuklu sandaletleri tercih edebilirsiniz. Hem tatlı, hem romantik olan bu ayakkabılar, sizi fazla sportif bir görünümden çıkartıp daha kibar olmanızı sağlayacak. Eğer açık ayakkabı sorunu yaşayan biriyseniz, ki bu oldukça mantıklı bir sorun. İlk buluşmada ayak parmaklarınızı çocuğun gözüne sokmak istemeyebilirsiniz! O zaman beyaz veya herhangi bir tatlı spor ayakkabılar aradığınız şey olabilir. Diğer bir güzel opsiyon da Oxford ayakkabılar! Hem şık hem de oldukça asiller. 

Numero uno @fay_brand #inlovewith4ganci #fay4ganci

Een bericht gedeeld door Jessie Bush (@wethepeoplestyle) op

  • Elbiseler vs Şortlar

Eğer randevunuz deniz kenarı veya tatil beldesi gibi bir yerde değilse, özellikle şehirde ise. Şort giymeyin! Yüksel bel jean şortlar oldukça tatlı ama istediğiniz romantik havayı vermez. Çicekli hafif dökümlü mini veya midi boy bir elbise ile spor ayakkabıları çok tatlı olabilir.

  • Gömlekler vs Tişörtler

Beyaz bir gömlek, beyaz bir tişörte göre çok daha havalı gözükmenizi sağlayabilir. Beyaz bir gömlek ne kadar yanlış gidebilir ki? Kot bir pantolon ile oldukça tatlı olabilir. İlk buluşmada  güvenli seçimler yapmanız çok önemli. Beyaz bir gömlek bunlardan biri olabilir.

Moved to Spain for the spritz.

Een bericht gedeeld door Jessie Bush (@wethepeoplestyle) op

  • Pantolonlar vs Etekler

Pantolonlar ve etekler opsiyonlarından sizce hangisi daha güvenli? Evet, kesinlikle pantolonlar! Güzel bir bluz ile giyilebilecek, jean pantolonlar harika bir ilk buluşma kombini olabilir. Oxfordlar, spor ayakkabıları veya sandaletlerle kolayca kombinlenebilir. Şık gözükmesi de karşınızdaki kişiye verdiğiniz önemi vurgularken, aynı zamanda sadeliği de çaba harcamadan da şık ve güzel olabileceğinizi ortaya koyacak.

  • Küçük vs Büyük Çanta

Minik bir el çantası veya çapraz çanta ihtiyacınız olan şey, dev gibi bir çanta'nın ilk buluşmada üzülerek söylüyorum ama yeri yok. Cep telefonu, cüzdan minik bir ayna ve bir iki makyaj malzemesinden başka neye ihtiyacın var ki? Büyük çantalar sizi uzakta tutarken, minik çantalar fizilsel yakınlaşmaya olanak sağlayabilir.                                                                                                                                                                                       

Manu Atelier

Bu bir kaç önerimizle mükemmel bir ilk buluşma yaşaman dileğiyle.

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN