Kumsal Düğününe Giderken Ne Giyilir?

Yazar Teresa Bovo | Öneri | 13-03-2019
Kumsal Düğününe Giderken Ne Giyilir?

Hiç sahil düğününe davet edildiniz mi? Hatta kumsal düğünü, böyle herkesin neredeyse yalın ayak dolaştığı türden. Bu kadar aşırıya kaçmasa da bence sahilde bir düğüne davet edilme olasığınız oldukça yüksek.  Çoğu çift düğünü değil ama kumsalda sadece nikahı da tercih edebiliyor.

Kumsalda nikah son zamanların en popüler nikah çeşitlerinden biri.

Düğünler bana kalırsa en anlamlı ve özel davetlerden biri. Yakın arkadaşım veya ailem olsun ya da olmasın özen vermemi gerektiren günlerden biri. Daha önce iki kez kumsal düğününe davet edildim evet tam 2 kez... Bu iki düğün için de ne giyeceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bence bu durumda olan her davetli aynı duyguları paylaşacaktır bu nedenle bu blogu yazarken sizin bu konuda biraz ilham alabileceğinizi umut ediyorum. 

  • Bohem Stil

Bohem şıklığı yakalayarak sade midi bir elbise ile sandalet giyebilirsiniz. Naturel bir taç ve ağaç çanta güzel bir kombin olabilir. Rahatlık benim için çok önemli diyorsanız bu kombin sizin için oldukça rahat bir seçenek olabilir. Kumsal düğününün tek avantajı topuklu ayakkabı derdinin olmaması sanıyoruz ki, romantizm dolu olmasının yanı sıra. 

  • Klasik Stil

Eğer ben klasik bir kadınım, sahil düğününde minimal tutarak klasik stilimi koruyabilirim diyorsan, saten bir slip elbise ile sandaletler senin için güzel bir seçim olabilir. Minimal bir halhal ve gösterişli bir çanta ile harika görünebilirsin. Kumsalda bir düğünde ihtiyacın olan pek fazla bişey olmasa da dört beş parça ile mükemmel gözükebilirsin. 

 

  • Gösterişli Stil

Düğün kumsalda da, sahilde de olsa düğündür diyenlerdensen ve abiyemden vazgeçmem diyorsan, gösterişli bir abiye elbise de rahatça sahil düğününde giyilebilir! Bizce boyunun ayarlanması çok önemli çünkü kumlar içinde kalabilirsiniz. Bu sezon canlı renkler oldukça moda, turuncu veya kırmızı yaz renklerinden modern modeli olan bir elbise tercih edebilirsiniz. Ten rengi düz taban bir ayakkabıyla kolayca kombinlenebilir. Bu tercihle, kumsal düğünü de olsa abiyenizden ödün vermeniz gerekmez. 

Sevgiler TeresaTeresa Bovo
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN