Mezuniyette Ne Giyilir?

Yazar Anna Øverås | Öneri | 21-03-2019
Mezuniyet Balosunda Ne Giyilir?

Mezuniyette Ne Giyilir?

En unutulmaz gecelerinizden biri olan mezuniyet balosu, yepyeni bir hayata adım attığınız biraz hüzünlü biraz da heyecanlı bir akşam. Herkes gibi sen de parıl parıl parlamak istiyorsundur tahmin ediyorum ki.

Mezuniyet baloları yaklaşırken ne giyeceğini şimdiden planlamak ve hiç kimse ile pişti olamamanız için size bu güzel blogu hazırladım. En güzel gece elbiserlerini sizin için bir araya getirdik. bence gece elbisesi veya abiye seçerken en önemli olan şey vücut yapınızı bilmek. Yüzlerce gece elbisesi arasından birlikte size en uygun olanı seçelim!

Ben son zamanlarda ne modaysa onları giymek isterim hep!  Bu nedenle ne tarz bir elbise aradığınıza da bağlı seçiminiz. Bunları bir kategoriye ayırmaya çalışacağım.

  • Klasik Şıklık 

Eğer fazla abartmadan klasik bir tarz elbise giymek istiyorsanız bir çok harika opsiyonunuz var! Klasik bir model koyu renk bir elbise işinizi kolayca görebilir. Siyah ve kırmızı en klasik renklerden biridir. Siyah bir gece elbisesi ve kırmızı bir ruj ile mükemmel gözükebilirsiniz. Siyah veya kırmızı hem zamansız hem de oldukça risksiz mükemmel bir seçim olabilir. Gösterişli topuklu ayakkabılarla klasik görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. 

  • Beyaz Cesareti

Mezuniyette beyaz giymek bizce cesaret gerektirir! Kolay olmasa da, beyaz giyerek harika gözükebilirsiniz! Biraz spray ten ile vücudunu bronzlaştırmak elbiseyi daha şık taşımana yardımcı olabilir! Sade bir saç modeli ile harika gözükebilirsin! Balo denildiğinde akla gelen renkler arasında olmasa da beyaz her zaman asil ve gösterişli bir renk.

  • Fashiola Favorileri

Fashiola editörlerine üniversite mezuniyet'ine giderken ne giyerdiniz diye sordum! İşte onları seçimleri. Üniversite mezuniyet balosu hayatınızda bir kez gerçekleşen bir gecedir bu nedenle çok özel olması bence çok önemli. Mezuniyette ne giyilir denildiğinde şu anda akıllarına gelen en popüler renkler bunlar.  Unutmayın bu gösterişli elbiselerle bütün aksesuarları minimum tutmalısınız! 

  • Metalik Elbiseler

Metalik elbiseler kendilerinden gelen ışıltıları ile bütün gözleri üzerinize toplayacak. Saçlarınızı at kuyruğu yaparak, sade bir makyajla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Metalik elbiseler ilk akla gelmeyen bir seçenek osla da, aslında her mağazanın gece elbiseleri koleksiyonlarında bir metalik ürün bulunur. 

  • Mini Elbiseler

Eğer balo değil de mezuniyet partisi organizasyonunuz varsa mini bir elbise daha uygun olabilir. Tek kol bu sezon çok moda ama aynı zamanda oldukça tarz ve farklı. Tek kol bir elbise seçerseniz, bunu giyen tek kişi olabilirsiniz. Sizin için favori mini elbiselerimi seçtim! 

  • Tulumlar

Kadınlar mezuniyette veya özel bir davette tulum tercih edenler veya elbise tercih edenler olarak ikiye ayrılabilirler! Tulum seçeneğini atlayamazdık. Tulumlar topuklu ayakkabılarla mükemmel görünecek. Kolye veya gösterişli küpelerle harika gözükebilirsin!

Sevgiler AnnaAnna Øverås
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN