Pembe Renk Nasıl giyilir?

Yazar Ecem Doğan | Öneri | 13-03-2018
Lyserøde favoritter

Pembe Aşkına !

Sizin de en sevdiğiniz renk Pembe mi? Bütün kadınların en sevdiği renklerden biridir pembe ama aynı zamanda en az kullandığımız renklerden biri. Neden vazgeçiyoruz pembeden büyüdükçe? Bu yıl da bizi yalnız bırakmayıp, pembeyi kullanmamıza neden olan pembe modası, kim bilir belki sana da ilham olur.

Pembe modasının kullanılabileceği ürünleri kategorilere ayırdık. Böylece kendine uygun ürünü seçebilirsin. Ben pembe bir blazer edindim kendime ama pembe pantolonlar da güzel bir seçim olabilir. Bir çok farklı ürün ile bu trendi uygulayabilir ve şık görünebilirsin. Hadi göz atalım!

  • Blazer

Üzülerek bu kategoriyi buraya koyuyorum çünkü bu blazerlar gerçekten çok güzel ve şimdiden satış rekorları kırıyorlar. Bir çok tasarım markasının da üretmiş olduğu aynı zaman da Mango, Trenyol gibi mağazalarda bulabiileceğiniz bu blazerlar, bahar görünümünüzü baştan yaratacak. Bir blazer'dan şık ne olabilir? Favori kot pantolonunuzla çok yakışacak bu blazerlardan, şansınız varken edinebilirsiniz.

  • Pantonlar

Pembe pantolon fikrini 2018'e borçluyuz. Bu sezon tüm bloggerlar ve moda ikonları üzerinde mutlaka göreceğimiz ürünlerden bir tanesi kesinlikle pembe  pantolon. Bize göre en güzel duran versiyonu, culotte pantolonlar. Kişisel olarak ben siyah ve pembenin uyumunu seviyorum, o yüzden siyah bir bluz ile kolayca kullanılabilecek olan pembe pantolonlar, aynı zamanda beyaz üstlerle de uyum sağlayabilir.

  • Gömlekler ve Bluzler

Eğer fazla iddalı olmak istemiyorsanız, pembe gömlek ve bluz seçimi sizin için ideal olacaktır. Kot pantolonlar ve yine siyah pantolonlarda oldukça güzel olacak pembeler göz alıcı olmanızı sağlayacak. Daha öncede hep bahsettiğimiz gibi bir bluz, hem gece hem gündüz kıyafetlerinizi bambaşka hale getirebilir.

  • Çantalar

Pembe çantalar, hem cesur hem de oldukça feminen olan bir aksesuar. Çoğu kombininizle kullanabileceğiniz soft pembelerin yanında aynı zaman da daha sade kombinlerle odak noktası yapabileceğiniz göz alıcı pembeleri de düşünebilirsiniz.

  • Ayakkabılar

Pembe ayakkabılar da bahar aylarında giyilercek en tatlı ayakkabılar! Her türlü spor ayakkabıyı, botları sandaletleri tatlı bir hale getiren pembe rengine minnettarlığımızı sunmamız için güzel bir şans pembe modası.

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN