Randevu Gecesi Kombinleri

Yazar Annabel van Eijk | Öneri | Reklam Açıklamaları | 11-02-2020
Randevu Gecesi Kombinleri-444

Bu sevgililer günü romantik bir randevunuz varsa neden gözleri kamaştırıp sevdiğiniz insanı ve ya potansiyelinizi etkilemiyorsunuz? Sevdiğiniz kişiyle romantik bir gece geçirmeden önce kombininizi planlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Fashiola'nın bu blogunda randevu geceniz için giyilebilecek en güzel ürünleri bulabileceksiniz.

Randevularınıza giyiminize verdiğiniz önem karşınızdaki insana verdiğiniz önemi temsil eder. Nefes kesici derecede iyi bir şekilde giyinmek size göre değilse de, kombininize verdiğiniz önem kişiliğinizi ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

1. Romantik Bluz 

Romantik bir bluz her zaman doğru bir seçim olabilir. Kol detayları, desenler ve tatlı renkler bambaşka bir kombin yaratmanızı sağlayabilir. Romantik bluzler her zaman kolay ve güvenli bir seçimdir. Kot pantolonlarla, resmi pantolonlarla, günlük ve ya topuklu ayakkabılarla kolayca kombinlenerek, mükemmel kombinler oluşturmanızı mümkün kılarlar. 

Uzun Paça Pantolon

2. Gösterişli Pantolon

Gösterişli bir anahtar parça her zaman güzel bir fikir olabilir. Ancak sevgililer gününde bunun dozunu doğru ayarlamak çok önemli. Pantolonlar, anahtar parça olmak için oldukça uygun giyim ürünleridir. Desenli bir pantolon ve geriye kalan basic tüm giyim eklentileri görünümüzü kolayca tamamlamanıza yardımcı olacak. Eğer doğru bir anahtar parça seçerseniz geriye kalan parçaların fazla bir önemi kalmayacaktır. 

Randevu Gecesi Kombinleri

3. Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar, her erkeğin çekici bulduğu ayakkabı modellerindendir. Zarif ve şık bir çift topuklu ayakkabı, sevgililer gününde istediğiniz etkiyi kolayca yaratabilir. Yuvarlak şekilli, platformlu topuklu ayakkabılar yerine, keskin kenarları olan stiletto tarzında topuklu ayakkabılar daha akıllıca bir seçim olabilir. 

Topuklu Ayakkabılar

4. Göz Alıcı Takılar 

Göz alıcı takılar her zaman anında şık görünmenizi sağlayarak, kombininize eşsiz bir eklenti yapabilir. Fazla abartmadan, sade ama göz kamaştırıcı parçalar seçerek sevdiğiniz insanı etkileyebilirsiniz. Cesur renkli bir rujla harika gözükebilirsiniz. Küpeler kolay ve kullanışlı bir seçim olabilir! Yüzünüze iltifat ederken, boynunuzu da güzel gösterebilir. 

5. Kemerli Kıyafetler

Kemerler çok az akla gelen ancak, bir kombini bambaşka seviyelere taşıyabilecek güce sahip bir aksesuardır. Başlı başına göz kamaştıracak bir etkiye sahiptir. Gösterişli kemerleri, blazerlarla, kazaklarla, elbiselerle kombinleyebilirsiniz. Bu sevgililer günü eğer şık bir tulum giyiyorsanız, kemer ekleyin! Güzel bir kemer tulumunuzu bambaşka bir hale getirebilir!

Daha fazla ilham için, Fashiola'nın trendler sayfasına göz atabilirsiniz!

Sevgiler AnnabelAnnabel van Eijk
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN