Snowboard ve Kayak Modası 2018/19

Yazar - Alicja - | Öneri | 29-11-2018
Moda na stoku - trendy sezonu 2017/2018

Henüz kar kış yaşamadığımız doğru ama dağlara çoktan ulaştı. Kayak ve Snowboard kıyafetlerini gözden geçirme zamanı çünkü kayak sezonu bir çok bölgede çoktan başladı. Kar tatili zamanı geldi! Termal aksesuarlar çok önemli, kendimizi sıcak tutarken aynı zamanda stil sahibi görünmek de oldukça önemli. Bu sezon yamaçların modası neler? Kar tatiline giderken nasıl giyinilir? Kayak yapmak için ne giymek gerekir? Nelere ihtiyacın olduğunu hemen öğren! 

Kayak ve benzeri sporlarda rahatlık ve kullanışlılık oldukça önemli. Kayak yapmka için doğru kıyafeti giymeniz çok önemli. Bu blogumuzda yamaçlardaki moda trendlerinden bahsedeceğiz.

1. 80'ler ve Neon

En parlak renklerdeki kayak takımları veya tulumlarını hatırlar mısınız? Bu moda geri geldi, tabiki bir iki önemli aksesuar eklendi. Aksesuarlar ve florasan renkli ayrıntılar yamaçlarda hakimiyetini sürdürecek. Bir şapka veya neon renkte bir pantolonla kendinizi bu trende uydurabilirsiniz. Güzel bir fikir de, şık bir kayak bluzu ile florasan yeşil eldivenler olabilir.

2. Retro Style

Yamaçlardaki moda da sokaklardaki gibi retro var! Eğer dağlarca ne giyeceğini bilmiyorsan o zaman sokaklara bak! Bence trendi bir kombin, güzel bir kayak takımı ve sıkı bir kemer. Her kayak kıyafetleri satan mağazada kolayca bulabileceğiniz ürünlerden. Farklı renkler, veya kombine parçalar, ponponlu şapkalar, büyükannenin örgüleri tarzında atkılar retro olarak karakterize edilebilir. Kış tatilinde de oldukça stil sahibi gözükebilirsiniz! 

3. Klasik ve Zamansız Bir Kayak vs Snowboard Kıyafeti

Nasıl bir kombini her yıl kullanabileceğinizi merak mı ediyorsunuz? Klasik her zaman oldukça güvenli ve doğru bir seçimdir. Genelde kış tatillerinde göreceğiniz Snowboard veya Kayak kıyafetleri beyaz takımlar ve siyah kemerlerden oluşuyor. Şapka ve eldivenler de genelde koyu renklerden seçiliyor.  Eğer bu seçimi yaparsan kolayca yamaçların prensesi olabilirsin. 

4. Fütüristik Stil

Parlak, metalik renklerde aksesuarlara gözlerin kayabilir ama tamamen metalik parlak bir kayak tulumu biraz fütüristik olabilir. Kış tatilinin, en gözde kıyafetlerinden biri aslında fütüristik kombinlerdir. Kayak ve Snowboard mağazaları aslında oldukça fazla metalik renklerde ürün barındırıyor.Eğer dikkat çekmek veya yamaçların en stil sahibi Kayakçısı olmak istiyorsan bu seçim senin için ilginç olabilir.

Sevgiler - Alicja- Alicja -
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN