Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Yazar Ecem Doğan | Öneri | 29-11-2017
Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Neredeyse Aralık ayına geldiğimiz için, yavaş yavaş yılbaşı gecesi ne yapacağımızın araştırması, rezarvasyonlar, planlar başlıyor. Biz de erken davranıp, bu yılbaşı gecesi ne giyebilirim diyen bütün moda kurbanlarının yardımına koşuyoruz. Bu blog, Fashiola'nın Yılbaşı için özel olarak seçtiği ürünler ile kadınlara ilham vermek için yazıldı. 

Fashiola'nın Yılbaşı İçin Seçtikleri

Otel veya bir davete gitmeye karar verirseniz;

Otelde yemekli bir davet veya bir klübün yılbaşı balosuna gitmek gibi bir planınız varsa. Ne giyeceğiniz çok önemli bir detay bizce. Sade ve elegant olabilir veya hem şık olup hem de kendi tarzınızı koruyabilirsiniz. Bu kulağa çok zor gibi gelse de hiç de zor değil. Eminim ki böyle düşünen bir çok modasever de olacaktır.  Uzun ışıltılı bir elbise ile bantlı topuklular bir tercih olabilir. Gecenin renkleri her yıl olduğu gibi, gümüş, kırmızı,antrasit tonlarıdır ve bunların pullar ve simlerle birleştirilmiş her versiyonu bu akşama oldukça uygun seçeneklerdir. Ancak eğer sim,pul bana göre değil ben mümkün olduğunca minimal bir kombin yapmak istiyorum diyorsanız bunu güzel bir maxi elbise ile ve sade topuklularla yapabilirsiniz. Aşağıda sizin için seçtiğimiz ürünleri bulabilirsiniz;

Yılbaşı partisine gidiyorsanız;

Yeni yılı kutlamanın en eğlenceli yollarından biri tabikide yılbaşı partileri! Üniversiteden arkadaşlarınla veya ofistekilerle bir yılbaşı partisi düzenliyorsanız ve partideki en tarz kız sen olmak istiyorsan arkana yaslan ve seni kurtarmamızı izle. Fashiola kızlarının en iyi yaptığı şeylerden biri tarz giyinmek ama daha iyi yaptıkları birşey varsa o da parti ve eğlence! Simler ve pullar blogun bu bölümündeki kızlara daha da uyuyor. Yılbaşı gecesi simli, pullu giysiler giymek için bir bahane! Ben kendiminkini seçtim sıra sizde! 

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Yılbaşında evde olanlar için;

Yılbaşında evde planı olanları da tabiki unutmadık. Evde arkadaşlarınızla veya ailenizle bir planınız varsa stilinizden ödün vermek zorunda değilsiniz hem bu yılbaşı gecesi, normalden biraz daha az normal giyinmek size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Bunu, petrol rengi kadife bir elbise ve siyah çorap ile yapabilirsiniz ve ya dar deri bir pantolon ile şifon gömlek veya bir bluz güzel bir kombin olabilir.

Yılbaşı kombininizi Moda Trendleri sayfamızdaki sezonun trendleri ile birleştirip hoş bir görünüm elde edebilirsiiz. Umuyoruz ki size biraz ilham verebilmişizdir.  Fashiola sayfasına üye olup, kendi stylebook'unuzu oluşturarak siz de bize ilham verebilirsiniz. Bunun gibi, yılbaşı temasına özel hazırladığımız farklı kombinlere göz atmak isterseniz, Stylebook sayfasından onlara ulaşabilirsiniz. 

Mavi Yılbaşı Kombini

   

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN