2020 Modası - Ne Giyiyoruz?

Yazar Ecem Doğan | Stil | Reklam Açıklamaları | 07-01-2020
2020 Modası - Ne Giyiyoruz?

2020 Modası denildiğinde, 2020 moda trendleri gelir akla! Yeni yılda aldığımız bir çok karar arasında modayla ilgili tonlarca karar bulunur. Farkında olmasalar da, bir çok kadın dolaplarını temizleyerek sadece anahtar parçalardan oluşan bir koleksiyon hazırlamayı bazıları da yeni yılda stillerini daha cesur hale getirme kararları alıyor.

Ben de her yıl, stilimi bir sonraki aşamaya taşıma kararı alıyorum! Daha cesur daha iddalı ve kaliteli parçalar giymeyi kendime görev ediniyorum. 2018 yılında topuklu ayakkabılar ve botlar, günlük seçimim olmazdı. Tek bir çift yüksek topuklu botumu her gece dışarı çıktığımda giyerdim aynı zaman da dolabıma göz attığımda tüm ayakkabılarım siyahtı. 2019'a başlarken kendime topuklu ayakkabıları ve yüksek botları daha fazlaq giyeceğime ve dolabıma renk katacağıma söz verdim. Bugün 2020 yılına başlıyoruz ve dolabım topuklu ayakkabı dolu! Hepsiyle oldukça mutluyum! 2020 yılında daha da cesur kararlar yapmak ve satın aldığım ürünlerin kalitelerini bir seviye de olsa arttırmak istiyorum.

Kendimden yeterince bahsettim hadi hemen 2020'de neler giydiğimize bir göz atalım! 

Cesur Renkler

En çok giydiğiniz renkler siyah, beyaz, naturel renkler mi? Dolabınıza göz gezdirdiğinizde gördüğünüz tek renk siyah mı? O zaman siz de bu yıl daha iddalı, kendinize yakışacak renkler giyme kararı alabilirsiniz. Neon paltolar, blazerlar, spor ayakkabıları ve ya pembe kazaklar, hırkalar kombinlerinize aradığını canlılığı anında sağlayabilir. 

2020 Modası - Ne Giyiyoruz?

Daha Fazla Aksesuar

Bu yıl kullanmadığın aksesuarları daha fazla kullanmaya başlayabilirsin. Mesela geçtiğimiz yıldan beri oldukça moda olan tel saç tokaları veya taçları, farklı güneş gözlükleri veya çoraplarla stilini bir sonraki seviyeye kolayca taşıyabilirsin!

2020 Modası - Ne Giyiyoruz?

İddalı Ayakkabılar

Ben burdayım diye bağıran bir ayakkabı kombininizi bambaşka bir hale getirebilir. Star parçanız, ayakkabılarınızsa basit tuttuğunuz kıyafetleriniz ve iddalı aksesuarlarınızla mükemmel gözükebileceksiniz. 

2020 Modası - Ne Giyiyoruz?

Farklı Stiller

Yeni yılda farklı stiller denemek sizin için stilinizi başka bir boyuta taşımak anlamına gelebilir! Kaykaycı sokak stilini deneyerek Vans Oldskool giymeyi deneyebilir ve ya jilet gibi bir takımla Dr. Marten's botlar satın alarak maskülen bir stil yaratabilirsiniz. 

2020 Modası - Ne Giyiyoruz?

Yukarıda bahsettiğim maddeler dışında, geçtiğimiz dönemde sürekli kullanmadığınız ürünleri kullanarak yeni yılda yep yeni bir stil yaratabilirsiniz. Bu yıl daha iddalı göz farları ve ya rujlar sürebilir, saçlarınızı at kuyruğu kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN