En Sevdiğim 5 Bot Trendi + Çekiliş

Yazar Ecem Doğan | Stil | 28-03-2019
Laarzen winter 2018

Botlar,botlar,botlar - Botlar kışın mutlu olamamın tek sebebi, bir de paltolar tabiki. Bir sürü trend bir sürü stil, bot sezonunun açılması sizce de çok iyi olmadı mı? En tatlı görünen botların yanısıra ben giyilecek botları seviyorum. Bu sezon da trendler arasında, günlük kolayca giyilebilecek botlar var. Bu kış bütün ilgi ayaklarınızda olacak! Daha da iyisi, favori botlarımla oluşturduğumuz Youtube videomuzdan begendiğiniz botu seçip yorum bırakarak herhangi birini kazanma şansınız var!

Buradan katılabilirsiniz; https://www.youtube.com/watch?v=uAcXIrciRZQ&t=1s

2018/19 En Moda Botları

  1. Kovboy Botları
  2. Diz Boyu Çizmeler
  3. Çorap Botlar
  4. Oversize Çizmeler
  5. Beyaz Botlar
Støveltrender for 2019

1. Kovboy Botları

Bu yıl batılı trendlerle içindeki kovboyu dışarı çıkartabilirsin. Kadın kovboy botları bu sezon çok moda. Her kombinle tamamlanabilecek bu botlar aynı zamanda oldukça göz alıcı. Midi bir elbise veya dar kot pantolonlarla güzel durabilir. Uzun kovboy botlar, etekler ve kısa elbiselerle daha güzel duruyor bence, bu şekilde botun sertliği, elbise ile dengelenebiliyor.

 

2. Diz Boyu Çizmeler

2000'lerin gözde çizmesi, Avrupa Yakasında Aslı'nın ayağından çıkartmadığı o çizmeler geri döndü! Benim en en ama en favori çizmelerimden bir tanesi olan bu botlar her kombinle harika gözüküyor. Siyah deri bir tane satın almalısınız çünkü pişman olmayacaksınız.

3. Çorap Botlar

Siyah çorap botları geçtiğimiz yıl heryerde gördük, bu sezonda hiç bir yere gideceğe benzemiyor. Mom jeanlerin altında, bol paça pantolonlarla, elbiselerle ve takım elbiselerse mükemmel görünen bu botlar bence oldukça klasik ve zamansız. 

4. Oversize Çizmeler

Oversize dökümlü çizmeler de 2000'lerden günümüze geri dönen trendlerden biri. Hem cool hem de stil sahibi gözükmenizi sağlayan bu botlar, dar kot pantolonlar, midi elbiseler ve etekler altında kulanılabilir. 

Copy: Vijf laarzen trends waar ik helemaal gek op ben + winactie

5. Beyaz Botlar

Beyaz bot trendinin de hiç biryere gideceği yok. Genel olarak beyaz bilekte botlar görüyoruz ama çizmelerin beyazları çok yakında heryerde görmeye başlarız. Ben en çok beyaz pantolon veya birden fazla beyaz parça ile giymeyi seviyorum.

Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN