Kadife Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Yazar Ecem Doğan | Stil | 13-11-2018
Kadife Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Kadife Kumaşı

Kadife'nin sıcacık dokusu bu kış da hepimizi etkileyecek. Her tonunu bu sezon da her koleksiyonda gördüğümüz kadife kumaş hiç bir yere gideceğe benzemiyor!

Kadife Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Kadife, özellikle de fitili kadife pantolonları heryerde görüyoruz. Oldukça güzel ve gösterişli olan bu kumaş, bir o kadar da zor bir kumaş. O bol fitili kumaş pantolonların nasıl giyildiğini hiç merak ettiniz mi? Açıkcası ben o gök mavisi, açık pembe fitili kadife pantolonları gördüğümde tek düşündüğüm şey beni aşırı kilolu göstereceği oldu. Ya da o güzel kadife takım elbiseler, blazerları harika duracak ama o pantolon bana nasıl olur? Bu sorulara cevap vermek de isterim buradan. Bu kadar korkunun üzerine yine de ben o gök mavisi ve hatta açık bej bir fitili pantolon denedim. İlk denediğim beden çok büyük oldu ve komik durdu üzerimde. Bir küçük bedenini denedim ve üzerimde o kadar güzel durdu ki. Ne kadar dar o kadar iyi bence. Ancak oldukça bol bir model satın almak istiyorsanız bu sorunu yaşamayacaksınızdır. Hemen birbirinden şık 3 kombin önerisine geçmek istiyorum.

Cool Tişörtler

Fitili kadife pantolon ve cool baskılı bir tişört aradığınız kontrastı yaratıp, güzel bir görünüm kazanmanızı sağlayacak. Kışlık kadife bir şapka ve basit siyah botlarla harika gözükebilirsiniz.

Filiti Kadife Pantolon

Benzer Renk Tonları

Benzer renk tonlarını kullanarak da kadife pantolonları kombinleyebilirsiniz. Toprak tonları ve naturel renkler hem zamansız hem de şık renklerdir. Açık renkler, hem soğuk ve karanlık kış aylarında aydınlık olmanızı sağlar hem de cool gözükmenize yardımcı olur. 

Natural Kadife pantolon Kombin

Canlı + Natural Renkler

Canlı renklerde kadife bir pantolon ve natural dar bir body ile görünümüzü sade bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Böylece hem pantolonu öne çıkartabilirsiniz hem de şık gözükebilirsiniz. 

Fitili Kadife Camel Rengi Kombin
Sevgiler EcemEcem Doğan
Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN