Kış Tatili ve Snowboard Alışverişi Hangi Mağazalardan Yapılır?

Yazar Ecem Doğan | Yaşam | 16-11-2018
Kış Tatili ve Snowboard Alışverişi Hangi Mağazalardan Yapılır?

Kış Tatili ve Snowboard

Bu kış sen de Uludağ festivalleri veya Palandöken'e kış tatiline gidiyorsan, bu blogu kesinlikle okumalısın çünkü belkide bu kış bir kayak kıyafetine ya da kar eldivenine yatırım yapmanın vakti gelmiştir. Bu blogda uygun fiyatlı kayak kıyafetlerinden ve onları hangi mağazalardan temine edebileceğimizden bahsedeceğiz. Aynı zamanda bu çok da şık olmayan kıyafetleri en iyi şekilde nasıl kombinleyebileceğin konusunda fikir edinebilirsin. Snowboard kıyafetine yatırım yapmak istiyorsan, o zaman daha stil görünebilmelisin. 

Snowboard ve kayak kıyafetleri bir çok outdoor mağazalarından temin edilebilir.

Eğer rengarenk olayım biraz da dikkat çekeyim diyorsan, bu renk bir kayak kombiniyle asla kaybolmazsın! Aynı zamanda tatlı bir renk olan turuncu, yavruağzı bu renk sana çok yakışacak eminim ki. Kar eldivenlerine, ve gözlüklerine de göz atmayı unutma, atkı ve bere kategorimizde oldukça geniş. Peki hangi mağazalardan kış tatili için alışveriş yapılabilir?

Brandroom

Eğer iyi bir markaya ve yıllarca kullanabileceğiniz bir snowboard ya da kayak tulum / takımı almak istiyorsanız Brandroom'da aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. 

Kayak Kombini

Columbia

Eğer daha uygun fiyatlı bir takım arıyorsanız, Columbia'nın sunduğu uygun fiyatlı ürünleri kaçırmamalısınız. Geniş çocuk koleksiyonları ile çocuklarınızla da keyifli bir şekilde kış tatili yapmanızı sağlayacak.  

Sportive

Bir başka geniş koleksiyonlu ve uygun fiyatlı mağaza ise Sportive. En iyi spor giyim mağazalarından biri olan Sportive'in avantajlı teslimat seçenekleri, kolay iade sistemi ile oldukça popüler. 

Farfetch

Eğer tasarım bir kayak kıyafetine yatarım yapmak istiyorsanız o zaman Farfetch sizin için en uygun mağazalardan biri. Yaklaşan Black Friday indirimlerinde bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Beğendin mi?

Bu blogu arkadaşlarınla paylaş!

BU GÖNDERİYE YORUM YAPIN